Путін дав орден солдату, який загинув на Донбасі, - ЗМІ


фото: Илья Варламов
Президент Росії Володимир Путін підписав указ про нагородження орденом Мужності 22-річного Олексія Засова з Новоуральська, який служив за контрактом у ВДВ і нібито загинув в Україні

Про це російському виданню Znak.com повідомив глава Новоуральська Володимир Машков, передає Еспресо.TV.

За його словами, 9 грудня, у день Героїв Вітчизни, він особисто вручить нагороду матері загиблого Тетяні Засовій.

Церемонія відбудеться на міському меморіалі пам'яті загиблих у локальних конфліктах. Також вирішено увічнити ім'я Засова пам'ятною табличкою, яку розмістять там же.

Повідомлення про смерть Олексія Засова на території України на початку вересня цього року опублікував портал Gruz200.net, де зберігається інформація про дії російських військових на території України.

На сайті була розміщена фотографія бійця, посилання на його сторінку "ВКонтакте", номер військової частини - 73612 (Ульянівськ). І статус: "Вбито". Дата смерті бійця, згідно з даними сайту, - 29 серпня 2014 року.

Цивільна дружина Олексія Юлія Ганієва розповіла, що Засова вбили на території України, коли він супроводжував гуманітарний вантаж.

"У військкоматі нам сказали, що він загинув на території Російської Федерації. Нібито їх колону підбили, коли вони здійснювали марш-кидок. Але це неправда! Я зв'язалася з товаришами по службі Льоші, які розповіли, що їх послали на Україну, де їх і підбили. Разом з моїм чоловіком там був і В'ячеслав Ковальов з Курганської області, про якого вже писали, він помер від поранення. Льошу ж тоді взяли в полон, і тільки потім його вбили пострілом у потилицю впритул. Тіло нам передали в закритій труні, який не дозволяють розкривати", - сказала Юлія.

Нагадаємо, керівництво Росії заперечує, що її армія воює в Україні.

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати