live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Американці не довіряють жодному з кандидатів, - екзит-пол

За результатами першого екзит-полу, американські виборці мають застереження щодо обох кандидатів

Такими є дані національного екзит-полу Edison Research, засновані на опитуваннях виборців на виході з дільниць і телефонних опитуваннях тих, хто проголосував достроково, передає The Wall Street Journal.

Екзит-пол показав, що виборці однаково мають сумніви щодо обох кандидатів. У відповідь на запитання, чи кандидат демократів чесна і гідна довіри більшість відповіли негативно. Те саме стосується і кандидата республіканців.

Більшість опитаних вважають, що характер Трампа недостатньо підходить для роботи президентом. Щодо Клінтон, то більшість вважає її більш підходящою для цієї посади.

На питання, чи кандидати достатньо кваліфіковані для роботи президента трохи більше половини відповіли ствердно щодо Клінтон і переважна більшість дали негативну відповідь щодо Трампа.

Екзит-пол також показав, що незалежно від того, хто очолить Білий Дім багато людей відчуватимуть страх. 53% опитаних заявили, що будуть налякані або занепокоєні, якщо переможе Клінтон. В той же час страх або занепокоєність відчуватимуть 58% у разі перемоги Трампа.

Більшість виборців також заявили, що три раунди дебатів були важливим фактором для здійснення ними вибору – для чверті виборців це взагалі був вирішальний фактор.

Щодо найбільших скандалів виборчої кампанії, пов’язаних з основними кандидатами, то 44% заявили, що їх серйозно занепокоїло використання Гілларі Клінтон приватного сервера для робочого листування. 51% заявив, що серйозно занепокоєний через поводження Дональда Трампа з жінками.

Все по темі: Вибори в США

новини партнерів

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати