live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Біля Одеси російський військовий корабель ледь не протаранив український

Російський військовий корабель у районі Одеського газового родовища з порушенням норм міжнародного морського права здійснював небезпечне маневрування поблизу українського прикордонного корабля

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

На світанку 1 грудня за 65 миль південніше Одеси корабель Морської охорони "Григорій Куроп’ятников" виявив 2 самопідйомні бурові установки, захоплених Росією під час окупації Криму.

У порушення міжнародних правил мореплавання суднокоманди та інші, у т.ч. озброєні особи, що перебували на платформах, не відповідали на неодноразові запити українських прикордонників, що подавалися на загальноприйнятому радіочастотному каналі.

Окрім цього, російський військовий корабель, який невдовзі підійшов до району Одеського газового родовища, з порушенням норм міжнародного морського права здійснював небезпечне маневрування поблизу українського прикордонного корабля. Завдяки вмілим діям нашого екіпажу вдалося запобігти зіткненню кораблів.

Порушення норм українського і міжнародного законодавства зафіксовані у відповідних процесуальних та інших документах представниками інших правоохоронних органів, прокуратури та ЗМІ, які перебували на борту прикордонного корабля.

Крім цього, зафіксовано факт зміни державою-агресором навігаційних даних і назви захопленої СПБУ, а також  незаконне використання на ній російського прапора.

Задокументовані результати морської операції встановленим порядком будуть надані уповноваженим державним органам для посилення позиції України у міжнародних судових процесах проти Російської Федерації.

Все по темі

новини партнерів

17 листопада, 2017 п'ятниця

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати