live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені назвали новий вид мавп на честь Люка Скайвокера

Приматологи виділили в окремий вид гібонів, які мешкають у тропічних лісах на південному заході Китаю, і назвали їх на честь персонажа фантастичної саги "Зоряні війни" Люка Скайвокера

Дослідження було опубліковане в журналі American Journal of Primatology.

Повивчавши місцевих гібонів протягом деякого часу, вчені прийшли до висновку, що деяких з них можна виділити в новий самостійний вид - аналіз генома і особливостей фізіології тварини вказували на низку особливостей, що відрізняють його від інших гібонів.

Зокрема, відмітними рисами виявилися відмітини особливої форми на морді і своєрідний "спів", призначений для спілкування з іншими гібонами. Дослідники назвали його хулоком Скайвокера - почасти тому, що китайське написання назви (Hoolock tianxing) читається як "рух небес", почасти з любові до "Зоряних воєн".

Хулоки, гібони зі специфічним візерунком на морді у вигляді білих кілець навколо очей і рота, водяться в Бангладеш, Індії, Китаї та М'янмі. Основну частину часу вони проводять на деревах, розгойдуючись на руках і стрибаючи з одного на інше, і рідко спускаються на землю.

Хулоков Скайвокера в Китаї зараз налічується близько 200 особин, точний розмір популяції поки невідомий.

новини партнерів

16 жовтня, 2017 понеділок

16 жовтня, 2017 понеділок

15 жовтня, 2017 неділя

14 жовтня, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати