live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко підписав закон про впровадження електронного квитка

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті"

Про це йдеться на сторінці відповідного законопроекту №4121 на сайті Верховної Ради.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що впровадження електронних квитків в міському пасажирському транспорті сприятиме максимальному підвищенню прозорості та точності обліку фактично наданих послуг з перевезення пільгових та інших категорій пасажирів, наданню повної, достовірної та деталізованої інформації про виконану транспортну роботу для вирішення задач аналізу та планування пасажирських перевезень, виключенню можливості використання фальшивих проїзних документів.

Реалізація акта не потребує додаткових обов’язкових фінансових витрат з державного бюджету. Електронний квиток дозволить місцевим органам самоврядування створити автоматизовані системи оплати і повністю відмовитися від звичайних квитків і розрахунків готівковими коштами.

Передбачається, що система також забезпечить зручну оплату проїзду і контроль, зменшиться час затримки громадського транспорту на зупинках. Це дозволить впроваджувати різні гнучкі тарифні системи.

  • Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. 

 

 

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати