Нові функції та дизайн. Стало відомо, як незабаром модернізується Приват24

Приват24 найближчим часом отримає новий дизайн і нові функції

Про це повідомляє прес-служба банку.

"Універсальний торговельний майданчик "ПриватМаркет" та електронний банк Приват24 стануть одними з пріоритетних напрямків ІТ-стратегії ПриватБанку, затвердженої правлінням банку в 2017 році", - йдеться в повідомленні.

Найпопулярніший в Україні мобільний та електронний банк Приват24 найближчим часом не тільки отримає новий дизайн і нові функції, а й стане базою для розвитку загальнонаціональних і регіональних цифрових сервісів (електронний квиток, картка городянина) та інших проектів smart country.

"Як ІТ-компанія, сьогодні ПриватБанк розширює свій ринок за рахунок можливості брати участь у проектах діджіталізації фінансового сектора та системи держуправління і держпослуг, використовувати напрацювання й досвід банку для впровадження інновацій у державному секторі", - зазначив Дрелінг.

ПриватБанк також буде розширювати співпрацю з нашими партнерами: як хмарними сервісами, такими, як Corezoid, так і значущими для країни волонтерськими проектами, як iGov. За словами Дрелінга, одним з напрямків розвитку ПриватМаркету є створення на його базі зручного майданчика для проведення державних тендерів і реалізації держпроектів, а також реалізація можливості автоматизованого керування витратами та бюджетами держпідприємств.

 

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати