live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Польщі хочуть оштрафувати "Газпром" за порушення законів ЄС

"Газпром" має сплатити штраф за тривале порушення антимонопольного законодавства в Європі

Штраф має сягати приблизно 10% від загального обігу компанії, заявили під час прес-конференції у Варшаві керівники польської нафтогазової компанії PGNIG, передає "Укрінформ".

"Порушення, вчинені "Газпромом", мають довготривалий і серйозний характер. Російська сторона не перестала порушувати і до сьогодні не дотримується законодавства ЄС", - зазначив керівник PGNiG Пьотр Возняк.

За його словами, польська компанія підготувала для Єврокомісії документ на 100 сторінках, в якому описує порушення "Газпромом" європейського законодавства і в ньому подає свої пропозиції щодо покарання за це російського монополіста.

Возняк зазначив, що польська компанія не пропонує конкретної суми штрафу, але у відповідності до діючих норм права він має становити приблизно 10% від глобального обігу "Газпрому".

Разом з тим PGNiG хоче, аби Єврокомісія зобов'язала "Газпром" переглянути ціни у довгострокових контрактах, щоб вони спиралися на реалії ринку.

Польська компанія також хоче, щоб Брюссель зобов'язав "Газпром" продати свої частки у компаніях, у власності яких є транзитна інфраструктура та інфраструктура зберігання газу. .

  • Справа щодо порушення "Газпромом" антимонопольного законодавства триває з 2011 року, коли представники Єврокомісії провели ревізію у представництвах російської компанії у країнах Європи. У 2015 році Єврокомісія формально звинуватила "Газпром" у порушенні європейського права і правил конкуренції.

новини партнерів

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати