У ПриватБанку кажуть, що не збираються купувати мережу лотерей М.С.Л.
Поширена у ЗМІ інформація про придбання ПриватБанком мережі лотерей "М.С.Л." не відповідає дійсності
Про це повідомили в прес-службі ПриватБанку, передають УНН.
"Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності", - заявили в ПриватБанку.
Ситуацію прокоментували також в "М.С.Л.".
"Оператор державних лотерей "М.С.Л." офіційно повідомляє про те, що не вів, не веде і не планує вести жодних переговорів з ПриватБанком ні про продаж мережі розповсюдження лотерей М.С.Л., ні про укладення угоди про придбання або продаж підконтрольної мережі лотерей компанії М.С.Л.", - повідомив лотерейний оператор.
Читайте також: Монополія на джекпот. Як в Україні створюють лотерейного монстра
- Нагадаємо, всього на українському ринку державних лотерей працює 3 компанії - УНЛ (Українська національна лотерея), "Патріот" і М.С.Л. (Молодьспортлото). З вересня 2015 М.С.Л. і «Патріот» потрапили до списку санкцій компаній в Україні.
- Головний аргумент, який використовувало СБУ, щоб занести М.С.Л. в санкційний список - лист 5-річної давності власника компанії Георгія Ложенка. У 2012 році М.С.Л. запропонувала Мінфіну проект фінансування Євро-2012, в якому партнером вказало «Альфа-банк».
- Сам банк і тоді, і зараз не був в структурі власності компанії. Єдині фінансові відносини М.С.Л. і «Альфа-Банк» - це звичайний кредит. Пізніше СБУ відмовилася від своїх претензій до М.С.Л, але компанія залишилася в списку санкцій.
- Компанія УНЛ сьогодні залишилася монополістом на ринку. Тільки проти неї не ввели санкції, незважаючи на визнання нею співпраці з фірмами, які СБУ звинувачує в підтримці терористів.
- Власником “Української національної лотереї” (УНЛ), компанії із статутним капіталом у 268 млн грн, у 2016 році став тренер велоспорту Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи – Роман Зеньо.
- Актуальне
- Важливе