live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Київський цирк та Кіностудію ім. Довженка виставлено на продаж, - ЗМІ

До переліку об'єктів державної власності, які підлягають приватизації протягом 2017-2020 років, увійшли низка українських державних цирків і кіностудій, зокрема – Національний цирк України і Національна кіностудія ім. Олександра Довженка

Зараз зазначений перелік налічує всього 893 держпідприємства, однак згодом їх кількість зросте майже до 4 тисяч, пише "Дзеркало тижня".

"За нашою творчою лінією у дзвінкій вервечці таких підприємств, наприклад, Національний цирк України (і ще шість українських держцирків). А також Національна кіностудія ім. Олександра Довженка, Українська студія хронікально-документальних фільмів, Українська кіностудія анімаційних фільмів", - йдеться у матеріалі.

Окрім того, приватизації підлягають цирки у Харкові, Дніпрі, Одесі, Кривому Розі та Львові.

Як зазначається, приватизація цих установ є нібито одним із зобов'язань, які Україна взяла на себе в межпх домовленостей з МВФ. Разом з тим, продаж об'єктів з національним статусом є юридично і політично складним процесом.

  • Після перемоги Революції Гідності Новим гендиректором кіностудії імені Довженка став Олесь Янчук - режисер фільмів про Голодомор та УПА.

новини партнерів

18 липня, 2018 середа

17 липня, 2018 вівторок

18 липня, 2018 середа

17 липня, 2018 вівторок

16 липня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати