live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Київський цирк та Кіностудію ім. Довженка виставлено на продаж, - ЗМІ

До переліку об'єктів державної власності, які підлягають приватизації протягом 2017-2020 років, увійшли низка українських державних цирків і кіностудій, зокрема – Національний цирк України і Національна кіностудія ім. Олександра Довженка

Зараз зазначений перелік налічує всього 893 держпідприємства, однак згодом їх кількість зросте майже до 4 тисяч, пише "Дзеркало тижня".

"За нашою творчою лінією у дзвінкій вервечці таких підприємств, наприклад, Національний цирк України (і ще шість українських держцирків). А також Національна кіностудія ім. Олександра Довженка, Українська студія хронікально-документальних фільмів, Українська кіностудія анімаційних фільмів", - йдеться у матеріалі.

Окрім того, приватизації підлягають цирки у Харкові, Дніпрі, Одесі, Кривому Розі та Львові.

Як зазначається, приватизація цих установ є нібито одним із зобов'язань, які Україна взяла на себе в межпх домовленостей з МВФ. Разом з тим, продаж об'єктів з національним статусом є юридично і політично складним процесом.

  • Після перемоги Революції Гідності Новим гендиректором кіностудії імені Довженка став Олесь Янчук - режисер фільмів про Голодомор та УПА.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати