live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Оголошено повну програму конференції "Телебачення як бізнес" 2017

Восьма щорічна конференція "Телебачення як Бізнес" 2017 відбудеться 21 вересня у рамках міжнародного медіа-форуму KYIV MEDIA WEEK

Конференцію традиційно відкриє Саміт медіалідерів за участю керівників найбільших медіагруп і каналів України: Олександра Богуцького (ICTV), Ганни Безлюдної (Inter Media Group), Олександра Ткаченка (1 + 1 Media), Євгена Лященка (Медіа Група Україна), Сергія Созановського (FILM. UA Group) і Влада Ряшина (Star Media).

Медіалідери поділяться позитивною динамікою виробництва власного контенту і його успіхом на світовому ринку, розкажуть про найбільш гострі питання індустрії та шляхи їх вирішення, поділяться експертною думкою щодо актуальних державних, індустріальних і соціальних ініціатив в медіа сфері. Також будуть порушені питання боротьби з піратством, фінансового управління, поліпшення доступності мовлення і посилення інформаційної безпеки.

Друга секція конференції буде присвячена нагальним проблемам, успіхам і тенденціям рекламного ринку. Панельна дискусія: "Активність рекламного ринку України, тенденції та прогнози" в цьому році пройде в оновленому форматі, зібравши під модерацією Генерального директора "Publicis Groupe Ukraine" Олега Попенка експертні думки керівників найбільших сейлз-хаусів і рекламних агенцій. Також в рамках секції відбудуться три доповіді з перших вуст топ-менеджерів рекламних агенцій:

Світлана Калініна, Керуючий партнер «Kwendi Media Audit» та Андрій Таранов, Партнер компанії «Kwendi» в своїй доповіді "ТВ аудиторія vs Digital аудиторія, або просто люди" розкажуть про динаміку споживання ТБ і онлайн контенту на тлі демографічних змін в Україні, а також яким чином можна порівняти сукупний вплив ТВ + онлайн відео на цільові групи.

Павло Таяновський, Директор зі стратегії та інновацій "Carat Ukraine" розповість, як "вивести наше ТБ з пострадянського зомбі-лісу і жити довго та щасливо", використовуючи можливості ТВ для формування позитивних оцінок, здорових бажань і продуктивної поведінки населення.

Міла Крутченко, Chief Digital Officer Havas Media Ukraine та Аліна Руль, Chief Digital Buyer Havas Media Ukraine в своїй доповіді з'ясують конкуренти ТБ та Інтернет, або все ж плідні партнери. Зокрема, будуть розглянуті наступні тези:

• ТВ аудиторія дорослішає, а молодь надає перевагу Інтернету. Ключові відмінності в медіа споживанні і різні запити на контент

• ТВ та інтернет - взаємодоповнюючі медіа. Бімедійне планування дозволить використовувати сильні сторони і компенсувати слабкі

• Зростає крос-медійне споживання, увага глядачів перемикається на смартфон. Як перестати чинити опір і використовувати це для посилення ефекту від ТБ активностей

В рамках третьої секції на основі реальних кейсів будуть розглянуті історії успіху вітчизняних комедійних ТВ проектів, новинних служб, а також детально описані основні виклики і проблеми, які виникають на їхньому шляху. Окрема дискусія буде присвячена питанню розвитку відносин медіагруп з ринком PayTV. Ділитися своїм досвідом в рамках 3 секції будуть: Олексій Мустафін, "Медіа Група Україна", Володимир Павлюк, "СТБ", Оксана Соколова, "ICTV", Сергій Попов, "1 + 1 медіа", Федір Гречанінов, "StarLightMedia", Ярослав Пахольчук, "1 + 1 медіа", Денис Васянович, "Торсат", Олексій Гладушевський, "Новий канал", Іван Букреєв, "НЛО TV", Олена Васильєва, "1 + 1 медіа" та Олексій Бланар, 'Дизель Студіо".

Також, в рамках заключної секції конференції, за участю представників Експертної ради УТА і ІТК, відбудеться презентація детальних планів по реорганізації і змінах регламенту оцінки робіт Національної телевізійної премії "Телетріумф".

Детально ознайомитися з програмою конференції і зареєструватися можна на офіційній сторінці заходу.

Конференція «Телебачення як бізнес» 2017 відбудеться 21 вересня в рамках міжнародного медіа-форуму KYIV MEDIA WEEK з 10:00 до 17:00 в Hyatt Regency Kyiv в конференц-залі BALLROOM.

KYIV MEDIA WEEK 2017 відбудеться 18-22 вересня в готелі Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5). З детальною програмою та датами заходів можна ознайомитися на офіційному сайті медіа-форуму https://kyivmediaweek.com/ru/ .

Партнери KYIV MEDIA WEEK 2017:

EUTELSAT – Офіційний партнер KMW

SAMSUNG – Інноваційний партнер

K7 Media – Інтелектуальний партнер

MIPCOM – Міжнародний партнер KMW

C21 Media – Міжнародний медіа партнер

Cannes Corporate Media & TV Awards – Міжнародний партнер

NATPE – Міжнародний партнер

Filmteractive – Міжнародний партнер

Finlandia – Партнер вечірки KMW

Медианяня – Інформаційний партнер

Так Треба Продакшн – Технічний партнер

Телеканал Еспресо  – Інформаційний ТБ партнер

Фокус – Діловий медіа партнер

In Jazz – Музичний партнер вечірки KMW

UA|TV – Міжднародний ТБ партнер

PATRIOT RENTAL – Технічний партнер

VGL – Інформаційний партнер

Галузеві інформаційні партнери:

Prensario| TVbizz | CEETV|MEDIASAT.UA|Детектор Медіа|Медіабізнес|MBR|CR |     The CR |Reklamaster | Газета День | Señal International | Unian

Організатор

MEDIA RESOURCES MANAGEMENT

22 Zakrevsky St., 02222 Kyiv, Ukraine

info@mrm.ua | +380 44 459 46 10

https://mrm.ua/ru/| https://kyivmediaweek.com/ru/ | Facebook

 

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати