live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Данії обговорять закон, що може заблокувати "Північний потік-2"

Парламент Данії вперше буде обговорювати новий закон, запропонований урядом, який дасть змогу заблокувати проект газопроводу "Північний потік-2"

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на EUobserver.

За діючим законодавством подібні проекти, які використовують територіальні води Данії, можна заблокувати лише на основі екологічних побоювань.

Згідно з новим законом, країна також буде враховувати питання безпеки, зовнішньої політики, оборони та політичні проблеми, перш ніж надавати дозвіл на будівництво.

Закон може набрати чинності в січні 2018 року, але залишається невизначеним, чи буде це достатньо швидко, щоб заблокувати очікувану заявку будівельників російського газопроводу.

Читайте також: Російський газопровід в обхід України розколов Єврокомісію. Які шанси, що його таки збудують

  • До реалізації проекту "Північний потік-2", вартістю майже 10 млрд  євро, "Газпром" і його партнери мають намір приступити в квітні 2018 року.
  • Передбачається, що 1200-кілометровий газопровід буде прокладений через Балтійське море і з'єднає Росію і Німеччину, оминаючи Україну, Польщу і країни Балтії.
  • 3 серпня Єврокомісія надала пропозицію про отримання мандата від держав-членів ЄС на проведення переговорів з Росією щодо проекту "Північний потік 2" .
  • 6 жовтня речниця Єврокомісії Анна-Кайза Ітконен повідомила, що "Північний потік 2" не відповідає інтересам ЄС.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати