live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені знайшли одну з перших багатоклітинних істот віком 500 млн років

Палеонтологи виявили у США останки організму, який має форму подібну до квітки

Про своє відкриття дослідники написали в Journal of Paleontology.

Палеонтологи виявили у США останки незвичайного організму, який за своєю формою нагадував квітку і жив на дні первинного океану Землі приблизно 500 мільйонів років тому. 

У ході дослідження вчені вивчали відкладення, які сформувалися неподалік від Солт-Лейк-Сіті, столиці штату Юта. Ці відкладення, привертають увагу не тільки професійних палеонтологів, але й колекціонерів скам'янілостей, яким часто вдається знайти вкрай незвичайні і невідомі науці види тварин.

У деяких випадках вони залишають їх собі, а в інших – вони передають частину або всі такі скам'янілості вченим.

Тепер же дослідники виявили незвичайний "тюльпан". Його дивний вигляд не дозволив палеонтологам вирахувати дану істоту, їй вже дали назвау Siphusauctum gregrium.

Продовжуючи розкопки дослідники знайшли останки ще одного представника цього роду, який дещо відрізнявся за формою і розмірами від "тюльпана" Ллойда Гюнтера.

Новий вид отримав ім'я Siphusauctum lloydguntheri на честь мисливця за скам'янілими рештками, який помер у 2013 році у віці 96 років.

Це відкриття не дозволило вченим зрозуміти, чи існують сьогодні на Землі нащадки Siphusauctum і до якої групи живих істот належали ці "тюльпани".

З іншого боку, тепер стає ясно, що ці істоти жили як мінімум в двох різних точках Землі, на територіях сучасної Канади і США, і домінували в океанах планети того часу.

новини партнерів

26 вересня, 2018 середа

26 вересня, 2018 середа

25 вересня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати