live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зарахування навчання у вишах до страхового стажу поки не передбачено, - Рева

Питання зарахування навчання у вищих навчальних закладах до страхового стажу не передбачено законом про пенсійну реформу, ухваленим Верховною Радою 3 жовтня, й залишається відкритим

Про це повідомив журналістам міністр соціальної політики Андрій Рева, інформує УНІАН.

"До 2004 року навчання у вищих навчальних закладах зараховується в повному обсязі до страхового стажу. Ми хотіли зарахувати з 2004 року, але виникло питання про кількість таких людей, про те, чи потрібно всім студентам, які навчаються на державному замовленні й контрактникам, чи лише на держзамовленні. Не вирішено питання, хто повинен компенсувати цей період, щоб він враховувався", - сказав міністр.

Він додав, що питання зарахування навчання у вищих навчальних закладах до страхового стажу поки залишається відкритим. Воно не було вирішено під час дискусій у міністерстві.

  • 3 жовтня Верховна Рада підтримала закон про пенсійну реформу ("Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (№6614)".
  • Пенсійною реформою передбачається підвищення необхідного страхового стажу для виходу на пенсію до 25 років в 2018 році і до 35 років щорічно до 2028 року. Документом пропонується перегляд умов призначення пенсії за віком у 60 років з 1 січня 2018 року. Разом з тим застрахована особа має право самостійно визначити свій пенсійний вік.
  • 3 жовтня Верховна Рада підтримала також у другому читанні та в цілому законопроект №6617 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій". 
  • 6 жовтня спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про пенсійну реформу ("Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (№6614)".
  • Українці зможуть купити необмежену кількість страхового стажу для виходу на пенсію, розповів заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати