live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лісові пожежі знищили листування засновників Кремнієвої долини

У результаті лісових пожеж у Каліфорнії згоріли близько сотні ящиків з особистим листуванням, записами та іншими документами Вільяма Хьюлетта і Девіда Паккарда, яких вважають засновниками Кремнієвої долини
Про це повідомляє The Press Democrat.

Зазначається, що документи зберігалися в офісі компанії Keysight Technologies, яка в минулому мала відношення до заснованої Хьюлеттом і Паккардом HP. Будівлю було повністю знищено вогнем на початку жовтня 2017 року, однак про втрату історичних документів стало відомо тільки зараз.

Вартість документів оцінювалася в $2 млн. Архів створили в 1988 році перед 50-річчям HP, основна частина матеріалів з нього не публікувалася. За словами фахівців, які мали доступ до архіву, там було багато історичних свідчень про те, як Хьюлетт і Паккард створювали свої перші розробки в гаражі в Пало-Альто, чим і дали поштовх майбутньому розвитку Кремнієвої долини.

Вільям Хьюлетт і Девід Паккард в 1938 році почали розробляти електроніку в гаражі будинку Паккарда. Першим продуктом, створеним в цьому гаражі, став генератор звуку, який засновники HP згодом продали кіностудії Walt Disney. Гараж вважається одним з найважливіших символів Кремнієвої долини і перетворений в приватний музей.

  • Вільям Хьюлетт помер в 2001 році у віці 87 років, Девід Паккард — в 1996 році, йому було 83 роки.
  • Нагадаємо, кількість загиблих від пожеж в американському штаті Каліфорнія збільшилась до 40 людей. Крім того сотні жителів постраждалих округів вважаються зниклими безвісти.

новини партнерів

6 липня, 2020 понеділок

6 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати