live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лісові пожежі знищили листування засновників Кремнієвої долини

У результаті лісових пожеж у Каліфорнії згоріли близько сотні ящиків з особистим листуванням, записами та іншими документами Вільяма Хьюлетта і Девіда Паккарда, яких вважають засновниками Кремнієвої долини
Про це повідомляє The Press Democrat.

Зазначається, що документи зберігалися в офісі компанії Keysight Technologies, яка в минулому мала відношення до заснованої Хьюлеттом і Паккардом HP. Будівлю було повністю знищено вогнем на початку жовтня 2017 року, однак про втрату історичних документів стало відомо тільки зараз.

Вартість документів оцінювалася в $2 млн. Архів створили в 1988 році перед 50-річчям HP, основна частина матеріалів з нього не публікувалася. За словами фахівців, які мали доступ до архіву, там було багато історичних свідчень про те, як Хьюлетт і Паккард створювали свої перші розробки в гаражі в Пало-Альто, чим і дали поштовх майбутньому розвитку Кремнієвої долини.

Вільям Хьюлетт і Девід Паккард в 1938 році почали розробляти електроніку в гаражі будинку Паккарда. Першим продуктом, створеним в цьому гаражі, став генератор звуку, який засновники HP згодом продали кіностудії Walt Disney. Гараж вважається одним з найважливіших символів Кремнієвої долини і перетворений в приватний музей.

  • Вільям Хьюлетт помер в 2001 році у віці 87 років, Девід Паккард — в 1996 році, йому було 83 роки.
  • Нагадаємо, кількість загиблих від пожеж в американському штаті Каліфорнія збільшилась до 40 людей. Крім того сотні жителів постраждалих округів вважаються зниклими безвісти.

новини партнерів

20 листопада, 2019 середа

19 листопада, 2019 вівторок

19 листопада, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати