live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко доручив створити робочу групу для розробки законопроекту про Антикорупційний суд


фото: president.gov.ua
Президент Петро Порошенко надіслав листа очільнику Верховної Ради України Андрію Парубію із пропозицією створити робочу групу із розробки законопроекту про створення Антикорупційного суду

Про це повідомляє прес-центр адміністрації очільника держави. 

Він зауважив, що Венеціанська Комісія критично оцінила законопроекти № 6011 та № 6529 щодо створення та функціонування спеціальних антикорупційних судових органів. Через це, ці законопроекти треба відкликати, а натомість створити новий. 

"Пропоную вжити передбачені Регламентом ВР заходи для відкликання законопроекту № 6011, а також якнайшвидше дати доручення голові профільного комітету ВР щодо утворення робочої групи для напрацювання законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської Комісії", - наголосив Порошенко.

За його словами, цей проект мають підготувати представники усіх або принаймні більшості парламентських фракцій та депутатських груп. 

Порошенко додав, що законопроект необіхідно ухвалити до кінця 2017 року. 

"Витрати на фінансування Вищого антикорупційного суду вже передбачені в проекті бюджету на 2018 рік - це зроблено наперед, бо є політична воля на створення такої інституції", - підсумував він. 

  • 11 жовтня президент Петро Порошенко на засіданні ПАРЄ у Страсбурзі заявив, що у Верховній Раді є необхідна кількість депутатів для ухвалення законопроекту про створення Антикорупційного суду, та пообіцяв внести його як невідкладний.
  • 17 жовтня президент Петро Порошенко вже вніс до Верховної Ради законопроект про скасування депутатської недоторканності з 2020 року та заявив, що в бюджеті на 2018 рік уже передбачені видатки на Антикорупційний суд.
  • Венеціанська комісія висловила невдоволення законопроектом щодо створення Антикорупційного суду в Україні.
  • Венеціанська комісія відхилила два законопроекти Верховної Ради щодо Антикорупційного суду, президент Петро Порошенко закликав парламент напрацювати новий законопроект, враховуючи рекомендації комісії.
  • Напередодні Порошенко заявив, що Антикорупційний суд до кінця 2017 року з'явиться в Україні.

новини партнерів

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати