live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Завод "Артвайнері" випустив 600-мільйонну пляшку ігристого вина. Новини компанії

Одне з найбільших підприємств у Східній Європі з виготовлення ігристих вин "Артвайнері" випустило 600-мільйонну пляшку цього напою

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Звичайний робочий день на виробництві перетворився на святковий. За лічені хвилини на цьому конвеєрі з'явиться особлива пляшка ігристого вина. Виробництвом цього напою ще з 1950 року займаються на заводі в Бахмуті, колишньому Артемівську. Черговим досягненням став випуск ювілейної 600-мільйонної пляшки п'янкого напою.

"Я тримаю в руках 600-мільйонну пляшку випуску нашої продукції нашого підприємства. Це червоне вино, яке буде продаватися в Німеччині, випуск для Німеччини", - розповіла начальник цеху шампанізації ПрАТ  "Артвайнері" Віолета Морозинська.  

"Артвайнері" - найбільше підприємство у Східній Європі, де класичним пляшковим методом виготовляють ігристі вина. Потужність заводу становить близько 25 мільйонів пляшок за рік. Весь цикл виробництва розташований на глибині 72 метри, в надрах колишніх гіпсових шахт. Це - висота майже 25-поверхового будинку. 

"Для виробництва ігристого вина за класичною технологією необхідна постійна температура і ось ця постійна температура протягом року +13-15 градусів дає можливість для нормальної оптимальної витримки в пляшках від року або 9-ти місяців до 3-х років", - наголосив начальник екскурсійного відділу ПрАТ "Артвайнері" Юрій Корольов. 

Ігристі вина українського виробника експортуються в понад 20 країн світу. Окрім України, вони представлені в асортименті країн Центральної та Західної Європи, і навіть Азії.

"Німеччина, Данія, Австрія, Бельгія, Греція, італійці купують у нас, хорвати, Кіпр, Ізраїль, китайці зацікавилися, це теж дуже приємно, їм сподобалося наше фруктове ігристе вино", - зауважив Корольов. 

Завод працює вже понад 65 років і майже  в усьому світі його продукцію люблять за незабутній смак та відмінну якість.

 

новини партнерів

24 вересня, 2018 понеділок

24 вересня, 2018 понеділок

23 вересня, 2018 неділя

22 вересня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати