Siemens запропонувала українцям кілька енергетичних інновацій. Новини компаній
Для надійності та маневреності теплової генерації міжнародні партнери запропонували ряд інновацій
Про це передає Еспресо.TV.
Споживання електроенергії в Україні нерівномірне: ранкові та вечірні піки чергуються із нічними провалами. Атомні станції, на які припадає половина всієї генерації - не можуть швидко змінювати потужність. Зменшити перепади напруги в Україні здатні лише гідро- та теплові електростанції.
Їхнє обладнання вже давно фізично та морально застаріло. Для більшої маневреності та надійності вітчизняної теплової генерації, компанія Сіменс в рамках виставки “Енергетика в промисловості—2017”, запропонувала кілька технологічних рішень.
"Ми можемо під однією цифровою системою управління поєднати високоманеврену газову турбіну і промислові акумулятори Енерджистор з іншого боку. Така електростанція дозволяє видавати десятки мегават, а то і 100 мегават в систему буквально за частки секунди на вимогу енергосистеми, а подальшу надійну роботу забезпечує подальший пуск газової турбіни", - сказав директор департаменту “Виробництво електроенергії” Олексій Балаба.
Компанія має ряд пропозицій і на ринку відновлювальних джерел енергії, які дозволяють зменшити споживання природного газу та вугілля, замінивши його на біопаливо.
Ще одним актуальним для вітчизняної енергетики напрямком є кіберзахист. У грудні 2015-го через хакерські атаки в Україні було знеструмлено 103 населених пункти. Відтоді спроби незаконного втручання в енергосистему тривають.
"Використання мікропроцесорних пристроїв релейного захисту лінійки SIPROTEC а також засобів автоматизації SICAM дозволяють побудувати підстанцію з багаторівневим керуванням, а також захистом від помилок персоналу і від несанкціонованого втручання", - сказав директор департаменту “Електроенергетика” В`ячеслав Марченко.
При реалізації проектів компанія використовує власні апаратні та програмні продукти, маючи більш ніж 100-річний досвід у сфері розробок захисту та автоматики, а також потужну команду інженерів в Україні.
- Актуальне
- Важливе