live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Президент української компанії подарує 250 тис. грн тому, хто доведе її "російське коріння"

Президент української лотерейної компанії М.С.Л. Георгій Ложенко пообіцяв 250 000 гривень винагороди для тих, хто зможе довести, що компанія пов'язана з Росією

Про це Ложенко написав у своєму Facebook.

"Наразі ситуація вийшла за межі адекватності. Молодики з сокирами, балонами, димовими гранатами нищать майно, протистоять поліції, створюють загрозу для пересічних громадян. Я вже втомився доводити, що біле – це біле, а чорне – чорне. За останні тижні якої тільки брехні не почув про МСЛ", - написав президент МСЛ.

Щоб спростувати "російський міф" навколо своєї лотерейної компанії Ложенко оголосив про винагороду.

"Тому сьогодні я, Георгій Ложенко, оголошую винагороду розміром у 250 000 гривень тому, хто надасть докази того, що:

- «М.С.Л.» належить до «Альфа-груп»;
- «М.С.Л.» виводить капітали в РФ або офшори;
- «М.С.Л.» фінансує тероризм;
- «М.С.Л.» не має права здійснювати діяльність в Україні.

Усі докази спрямовуйте до СБУ з копією на адресу 250000@msl.ua, аби ми розуміли, кому виплатити приз.

Але якщо хтось буде й надалі поширювати безпідставно цю брехню, його буде притягнуто до суду за наклеп", - написав він.

Зазначимо, 17 листопада оператор державних лотерей М.С.Л. повідомляв про чергову хвилю широкомасштабної замовної кампанії.

Пізніше в компанії заявили, що у соціальних мережах ширяться погрози на адресу рядових працівників МСЛ від так званих активістів.

Читайте також: Монополія на джекпот. Як в Україні створюють лотерейного монстра

  • Зазначимо, всього на українському ринку державних лотерей працює 3 компанії - УНЛ (Українська національна лотерея), "Патріот" і М.С.Л. (Молодьспортлото). З вересня 2015 М.С.Л. і «Патріот» потрапили до списку санкцій компаній в Україні.
  • Головний аргумент, який використовувало СБУ, щоб занести М.С.Л. в санкційний список - лист 7-річної давності власника компанії Георгія Ложенка. У 2010 році М.С.Л. запропонувала Мінфіну проект фінансування Євро-2012, в якому партнером вказало «Альфа-банк».
  • Сам банк і тоді, і зараз не був в структурі власності компанії. Єдині фінансові відносини М.С.Л. і «Альфа-Банк» - звичайний кредит. Згідно з даними держреєстру, основним власником ТОВ «М.С.Л.» є Evolot Limited (Кіпр), а кінцевим бенефіціаром - кіпріот Маркос Шіапаніс. 
  • Компанія УНЛ сьогодні залишилася монополістом на ринку. Тільки проти неї не ввели санкції, незважаючи на визнання нею співпраці з фірмами, які СБУ звинувачує в підтримці терористів.

новини партнерів

17 жовтня, 2018 середа

16 жовтня, 2018 вівторок

17 жовтня, 2018 середа

16 жовтня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати