live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Я Миколай". В Україні збирають подарунки для дітей, чиїх батьків забрала війна

Ведуча Еспресо Ірина Коваль запустила благодійний проект "Я Миколай", який допомагає зібрати подарунки для дітей, чиїх батьків забрала війна

Про це вона розповіла Еспресо.TV.

"Інструкція для Миколая: Ви обираєте 1 дитину або одну родину, в якій декілька дітей. Ми передаємо Вам лист від неї, який написано до святого Миколая, і Ви купуєте подарунок. Потім наші агенти передадуть подарунок з рук в руки", - розповідає Ірина Коваль.

Побачити листи дітей, які попросили подарунки, можна на офіційній сторінці проекту "Я Миколай" в Facebook.

"3 роки в Україні йде війна. В нашій країні є чоловіки і жінки, які пішли захищати свою Батьківщину. І, на жаль, з кожним днем стає все більше тих, хто вже не повернеться додому… У тих, хто загинув на війні, залишилися діти, які вже ніколи не побачать свого тата чи маму.

Я, Ірина Коваль, мама трьох дітей, авторка та ведуча теле- і радіопроектів, дружина, яка в 2014 році залишилася одна з трьома дітьми, найменшому тоді було 6 місяців. На щастя, мій чоловік повернувся, але я пам’ятаю той важкий рік свого життя. Коли тобі потрібно пояснити своїм дітям, чому у інших дітей тато вдома і вони не знають, що в країні війна, чому є ті, хто витрачає гроші на вечерю в ресторані і розваги, в той час як ми збираємо кошти на їжу та одяг для учасників АТО. Ночі без сну, сотні телефонних дзвінків на день у пошуках берців, бронежилетів, окулярів, теплої білизни, ліків… Забуваєш про їжу, на губах смак кави та відчаю… У голові купа питань, що забула зробити? Кому зателефонувати? Куди бігти? 

І в цей час у кожної жінки, яка залишилася з дітьми вдома, є ще інші обов’язки. Вона має утримувати родину, на ній діти, які потребують вдвічі більше тепла і підтримки. А їй треба бути сильною, не плакати, і тільки вночі, коли в домі панує тиша і діти мирно сплять у своїх ліжечках, вона сильно стискає подушку в руках і не плаче… ридає.
Звичайно, найкращим подарунком для кожної родини, яка втратила батька чи маму в АТО, може бути Мир в нашій країні. 

Я розумію, що наразі допомогти всім ми не зможемо, але якщо таких людей, які захочуть підтримати родини, буде більше, ми зможемо хоча б трохи віддячити їм. Адже люди, які брали участь в АТО, зробили це для нас та наших дітей. 

У кожної дитини, яка втратила тата чи маму, є бажання. Та, на жаль, не завжди родини, які втратили годувальника, можуть собі дозволити навіть якісний зимовий одяг чи щось найнеобхідніше для дитини. В той же час для Вас це може бути абсолютно адекватна сума.

У нашій країні багато дітей, які втратили рідну людину у цій страшній війні, вони з різних куточків України. Я шукала їх через волонтерів, відгукнулися воїни, у яких загинули друзі в АТО. Я спілкувалася з мамами і дізнавалася, що хоче отримати її дитина або ж діти на День святого Миколая, всі дітки написали листи. 

Кожен з Вас сьогодні може стати тим Миколаєм, який принесе подарунок для дитини, яка втратила тата на війні. Це дуже символічно, оскільки святий Миколай є покровителем воїнів, а ще вихователем дітей, і за легендою янголи спускаються з неба, щоб подарувати дитині бажаний подарунок. 

Дуже хочу, щоб Ви приєдналися до цієї акції, можливо в наступному році таких Миколаїв буде більше".

Ірина Коваль

новини партнерів

22 жовтня, 2018 понеділок

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати