live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Cенат Австралії ухвалив заяву щодо Голодомору, згадавши 7 млн українських жертв

Верхня палата австралійського парламенту прийняла заяву до 85-ої річниці Голодомору 1932-33 років в Україні

Про це повідомила автор документу сенатор Катріна Білик на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні моя заява з нагоди 85-ої річниці Голодомору 1932-33 років в Україні знайшла схвалення сенату", - відмітила вона.

У заяві австралійський сенат засудив дії сталінського режиму, спрямовані на знищення національних, культурних і релігійних прав українців, а також нагадав, що в результаті свідомих дій цього режиму в 1932-33 роках майже 7 млн українців померли від голоду.

Крім того, Сенат визнав важливість того, щоб пам'ятати про ці страшні події, щоб запобігти таким злочинам проти людства в майбутньому. Сенат закликав ушанувати пам'ять тих, хто загинув під час Голодомору, а також засвідчити свою повагу і підтримку австралійським українцям, які пережили цю страшну трагедію і розповіли про неї.

"Приєднатися до українського співтовариства Австралії і світової спільноти у вшановуванні цих трагічних подій у рамках кампанії "Україна - пам'ятає, світ - визнає", - говориться в заяві.

Союз українських організацій Австралії і посольство України в Австралії привітали прийняття цієї заяви і подякували сенатору Білик за підняття такого важливого для українців всього світу питання в стінах австралійського сенату.

Читайте також: Втрачені покоління. Скільки українців знищив сталінський терор

новини партнерів

18 лютого, 2018 неділя

17 лютого, 2018 субота

18 лютого, 2018 неділя

17 лютого, 2018 субота

16 лютого, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати