live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чотири місяці життя. Скільки часу жінки витрачають на підбір одягу в офіс і чому

Компанія Totaljobs провела дослідження, у якому виявила, що жінки у середньому витрачають 119 днів із 47-річної кар’єри

Дослідники опитали 2000 працівників, розповідає The Independent.

Вони визначили, що жінки обирають одяг на роботу близько 14 хвилин. Якщо цей час помножити на середню кількість робочих днів, то у році вони витрачають близько 2,3 днів. За середній строк служби 47 років на підбір наряду в офіс жінки віддають 119 днів.

За даними дослідженням, більше третини жінок витрачають стільки часу на вибір одягу через те, що відчувають тиск через дрес-код компанії. 76% постійно стикаються із труднощами у виборі підходящого наряду. І лише у меншої частини немає жорстких вимог до вигляду.

"Це дослідження вказує на невизначеність щодо дрес-коду на робочому місці. Це призводить до того, що більшість працівників непокоїться через одяг, який носять і про те, що він про них говорить іншим. Наш звіт показує, що одяг жінок-працівників більше піддається двозначності, і вони частіше стикаються з небажаними зауваженнями з боку колег", - розповідає дослідник Девід Кліфт.

Читайте також: Крутіше за Chanel. 12 вражаючих українських етнобрендів

Негативні коментарі щодо зовнішнього вигляду чули 28% жінок, які мають татуювання, пірсинг або зачіску, яка відрізняється від стандартних.

Щодо повсякденного одягу, то і тут результати не надто втішні. 23% жінок, які вдягали звичайний, не офісний, одяг, чули коментарі про те, що виглядають втомленими. У 13% запитували, чи добре себе почувають, адже виглядають хворобливо.

У 66% чоловіків таких проблем немає: вони ніколи не мали проблем із тим, що одягнути в офіс. А 88% чоловіків навіть не хвилюються через дрес-код і витрачають на підбір одягу менше 10 хвилин. 

новини партнерів

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

14 серпня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати