live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Незалежний антикорупційний комітет розриває співпрацю з "Укроборонпромом"


фото: informator.news
Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) оголосив про розірвання партнерства з державним концерном "Укроборонпром", бо не було створено наглядову раду

Про це повідомляє прес-служба НАКО.

Зазначається, що комітет планував сприяти реформуванню концерну, надаючи консультування уряду та Адміністрації президента щодо кроків, необхідних для створення незалежної та ефективної наглядової ради "Укроборонпром". 

"Ми сподівалися, що зможемо посприяти зниженню високих корупційних ризиків, які існують в Укроборонпромі на сьогоднішній день, і забезпечити створення незалежної та ефективної наглядової ради, аби компанія могла робити те, що зобов’язана робити: забезпечувати армію необхідним обладнанням і розумно витрачати кошти платників податків. На жаль, ми не бачимо справжньої політичної волі з боку Адміністрації президента", - наголосив співголова НАКО Олег Рибачук.

На запрошення Укроборонпрому НАКО проводив моніторинг закупівлі консалтингових послуг з метою підтримки впровадження управлінської реформи Концерну. НАКО дійшов висновку, що за відсутності незалежної Наглядової ради закупівлі консультаційних послуг суперечать вимогам українського законодавства. 

НАКО оголосив, що співпрацюватиме із зацікавленими сторонами для розробки конкретних рекомендацій зі створення незалежної Наглядової ради у 2018 році і запропонував державі свою допомогу у впровадженні цих рекомендацій.

  • Зазначимо, НАБУ запідозрило "Укроборонпром" в корупції. У звіті НАБУ, складеному в 2017 році, йдеться, що в "Укроборонпромі" здійснювались маніпуляції з контрактом на $39 млн на постачання запчастин для Антонова AN-32 міністерству оборони Іраку.

новини партнерів

14 грудня, 2018 п'ятниця

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати