live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Росії вихованців дитячого садка змусили навколішках стояти у снігу на честь 75-річчя битви за Сталінград

У дитячому садку "Лукомор'я" міста Михайлівка Волгоградської області (Росія) вихованців долучили до флешмобу з приводу 75-річчя перемоги Радянського Союзу у Сталінградській битві, яка відзначається 2 лютого, й поставили на коліна в сніг

Світлини дітей, які вишикувалися в цифру "75", було розміщено на сайті адміністрації міського округу Михайлівки і в групі "Команда Михайлівки" у мережі ВКонтакте, інформує FreeNews - Volga. 

При цьому співробітники адміністрації зазначили, що окрім дитячого садка "Лукомор'я", дану ініціативу підтримали також 23 школи. На фотографіях із загальноосвітніх установ діти в основному стоять або сидять на стільцях, хоча в альбомі зустрічаються знімки, де учасники, як і в цьому дитсадку, стоять в снігу на колінах.

"Це у них там такий модний флешмоб, організований відділом освіти, - викладання тілами дітей ювілейної дати Сталінградської битви. (...) До речі, вихователі, можливо, й мають рацію у своєму патріотичному пориві, припускаючи, що навичка стояння на колінах може потім стати в нагоді і в дорослому житті", - прокоментував фотографії флешмоба журналіст радіостанції "Ехо Москви" Володимир Варфоломєєв.

 

новини партнерів

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати