live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Репутація постраждала, а угоди зриваються. Мільярдери зі "списку Путіна" зіткнулися з першими проблемами, - ЗМІ

Російські мільярдери зіткнулися з першими перевірками, пов'язаними з деякими фінансовими операціями, після публікації в США списку багатих росіян, ідентифікованих як союзники президента Росії Володимира Путіна

Про це повідомляє Bloomberg

Видання пише про одного заможного росіянина зі списку, який на умовах анонімності розповів, що стурбований угодою з іноземними партнерами, яку мав намір закрити в наближчі місяці. Він зізнався, що після того, як потрапив до "списку Путіна", його угода може зірватися.

Інший російський мільярдер розповів, що через потрапляння в "Кремлівський список" його репутація сильно постраждала.

Мережа Financial Network Integrity, яка консультує банки та інші підприємства з питань незаконних фінансових загроз, закликала клієнтів ретельно вивчати транзакції за участю будь-кого зі "списку Путіна".

Фірма запропонувала розглядати їх як "політично вразливих осіб" - класифікація для людей, які представляють більш високий ризик участі в корупції через їх позиції та вплив.

Довідково:

"Кремлівська доповідь" з переліком російських чиновників, близьких до Путіна, та олігархів складена відповідно до закону "Про протидію противникам США за допомогою санкцій", який був прийнятий у США влітку 2017 року.

"Кремлівська доповідь" не передбачає запровадження санкцій проти згаданих у ній осіб, але створює фактичні підстави для можливого запровадження таких санкцій у майбутньому.

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати