live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна надасть ООН подробиці щодо порушення Росією морського права у Криму

У понеділок 19 лютого Україна подасть в арбітраж морського суду ООН меморандум щодо порушення РФ прав України в Чорному та Азовському морях і в Керченській протоці

Про це заявив очільник МЗС Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter.

У понеділок Україна подасть у арбітраж з морського права ООН перший меморандум щодо порушення РФ прав України у Чорному та Азовському морях і у Керченській протоці.
  • Україна ініціювала арбітражне провадження проти Росії 16 вересня 2016 роки ("Суперечка щодо прав прибережної держави в Чорному морі, Азовському морі і Керченській протоці"). Україна вимагає не лише захисту своїх морських прав, але і відшкодування збитків від діяльності Росії.
  • У грудні заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що після подання Україною меморандуму РФ матиме три місяці на подання заперечень щодо юрисдикції, при цьому на ці заперечення Україна зможе подати свої коментарі.
  • Російська влада планує зупинити господарську діяльність на Одеському газовому родовищі на шельфі окупованого Криму. Це родовище забезпечує півострів майже половиною власного видобутку газу.
 

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати