live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

71-річного британця врятували, встановивши ребра з титану

71-річний британець Пітер Маггс позбувся трьох ребер і частини грудної кістки через прогресуючий рак - пухлина була настільки великою, що при операції довелося видалити частину грудної клітки. Але лікарі знайшли вихід із ситуації і надрукували відсутні кістки з титану

Про це пише WalesOnline.

Традиційно в таких випадках використовують протези, виготовлені з цементу. Але цього разу медикам вдалося створити більш міцну і схожу на справжню копію відсутньої ділянки грудної клітки.

Лікарі змоделювали протез і замовили його 3D-друк у спеціалізується на цьому компанії. Для того, щоб імплант був міцніше було вирішено зробити його з титану.

null

Операція пройшла успішно: Пітер Маггс тепер частково складається з титану і йде на поправку. Лікарі теж задоволені результатом.

null

Вони відзначають, що при такому підході тривалість операції скорочується на 2 години, тому що частина приготувань проходить заздалегідь. Так, до операції була проведена комп'ютерна томографія. На основі цих сканів і був виготовлений імплант.

null

Лікарі також кажуть, що титановий імплант менш схильний до деформацій, пошкоджень, зрушень. Його простіше кріпити до решти кісток. Це означає, що не буде проблем і з усією грудною кліткою. Це було одним з головних побоювань: без ребер був ризик деформації внутрішніх органів. Титан допоміг уникнути цього.

Читайте також: Ковбаса викликає рак. Переконливі причини відмовитись від улюбленої їжі

  • Дослідники з Медичної школи Стенфорда нещодавно виявили, що активація T-лімфоцитів в злоякісних пухлинах знищує ракові клітини і дозволяє боротися навіть з віддаленими метастазами. Суть методу полягає в одночасній ін'єкції двох імуностимулюючих агентів безпосередньо в пухлину.
  • Також існують докази, що їжа на вашій тарілці може впливати на розростання раку або появу метастазів (поширення раку на інші частини тіла), вважають британські вчені з Кембриджу.
  • Група випускників Університету МакМастер в Канаді розробила прототип недорогого детектора раку шкіри, який діагностує захворювання за різницею температур.

новини партнерів

8 липня, 2020 середа

7 липня, 2020 вівторок

8 липня, 2020 середа

7 липня, 2020 вівторок

6 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати