live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

71-річного британця врятували, встановивши ребра з титану

71-річний британець Пітер Маггс позбувся трьох ребер і частини грудної кістки через прогресуючий рак - пухлина була настільки великою, що при операції довелося видалити частину грудної клітки. Але лікарі знайшли вихід із ситуації і надрукували відсутні кістки з титану

Про це пише WalesOnline.

Традиційно в таких випадках використовують протези, виготовлені з цементу. Але цього разу медикам вдалося створити більш міцну і схожу на справжню копію відсутньої ділянки грудної клітки.

Лікарі змоделювали протез і замовили його 3D-друк у спеціалізується на цьому компанії. Для того, щоб імплант був міцніше було вирішено зробити його з титану.

null

Операція пройшла успішно: Пітер Маггс тепер частково складається з титану і йде на поправку. Лікарі теж задоволені результатом.

null

Вони відзначають, що при такому підході тривалість операції скорочується на 2 години, тому що частина приготувань проходить заздалегідь. Так, до операції була проведена комп'ютерна томографія. На основі цих сканів і був виготовлений імплант.

null

Лікарі також кажуть, що титановий імплант менш схильний до деформацій, пошкоджень, зрушень. Його простіше кріпити до решти кісток. Це означає, що не буде проблем і з усією грудною кліткою. Це було одним з головних побоювань: без ребер був ризик деформації внутрішніх органів. Титан допоміг уникнути цього.

Читайте також: Ковбаса викликає рак. Переконливі причини відмовитись від улюбленої їжі

  • Дослідники з Медичної школи Стенфорда нещодавно виявили, що активація T-лімфоцитів в злоякісних пухлинах знищує ракові клітини і дозволяє боротися навіть з віддаленими метастазами. Суть методу полягає в одночасній ін'єкції двох імуностимулюючих агентів безпосередньо в пухлину.
  • Також існують докази, що їжа на вашій тарілці може впливати на розростання раку або появу метастазів (поширення раку на інші частини тіла), вважають британські вчені з Кембриджу.
  • Група випускників Університету МакМастер в Канаді розробила прототип недорогого детектора раку шкіри, який діагностує захворювання за різницею температур.

новини партнерів

11 грудня, 2018 вівторок

11 грудня, 2018 вівторок

10 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати