//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Влада Дубая візьме зразки ДНК у всіх жителів міста. Навіщо

Влада Дубая анонсувала проект по довгостроковому поліпшенню здоров'я жителів міста: там хочуть зібрати ДНК трьох мільйонів місцевих жителів і побудувати базу даних геному всього району

Про це повідомляє Haleej Times.

Ініціатива стала частиною проекту Dubai 10X, який спрямований на якнайшвидше впровадження технологій, які, ймовірно, стануть стандартом в найближчі 10 років.

Асоціація здоров'я Дубая розраховує "перевернути" процес генетичних досліджень. Вчені використають штучний інтелект, який буде аналізувати дані геномів і зіставляти їх з тими, хто вже постраждав від якоїсь хвороби чи вірусу.

У разі збігу пацієнтові розраховують допомогти до появи проблем зі здоров'ям. Відзначається, що програма торкнеться навіть тих, хто не є громадянами Об'єднаних Арабських Еміратів.

В останній стадії проект повинен перетворити Дубай в лідера геномної медицини: місто планує налагодити співробітництво з фармацевтичними компаніями для спрямованого лікування генетичних захворювань і запобігання хворобам, впливаючи на спосіб життя людей в групі ризику.

Перший етап проекту обіцяли розпочати протягом найближчих двох років. За цей час місто почне збір зразків ДНК і будівництво лабораторій. Як будуть вирішувати питання із захистом цих даних, поки що невідомо.

Читайте також: Люди не стануть сильнішими і не будуть жити довше. Вчені пояснюють, чому наш вид досяг межі розвитку

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати