live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Національній туристичній организації назвали кількість іноземних туристів, які відвідали Україну 2017 року

Протягом минулого року Україну відвідало 14,6 млн іноземців, що майже на мільйон більше порівняно з попереднім роком

При цьому має місце постійне збільшення кількості туристів, які в’їжджають, тоді як під час російського збройного вторгнення у 2014 році цей показник впав вдвічі, заявив президент Національної туристичної організації, радник першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, передає Укрінформ.

"У 2017 році збільшилася кількість іноземців до 14,6 млн, приблизно на мільйон порівняно з попереднім роком", - повідомив Ліптуга, який бере участь у 52-й Міжнародній туристичній виставці ITB BERLIN, що закривається в неділю, 11 березня 2018 року.

Він нагадав, що в 2013-му Україну відвідало 25 млн іноземних туристів, а в 2014-му - 12,5 млн. Відтоді потроху кількість приїжджих зростає.

На першому місці серед країн, туристи з яких їдуть до України, - Молдова, на другому - Білорусь, на третьому - Росія. Збільшилася кількість туристів із Туреччини, а також Ізраїлю.

"Звичайно, треба вести роботу з популяризації країни в інших регіонах і континентах, бо традиційна наша аудиторія зосереджена у Центральній та Східній Європі, це переважно пострадянські країни, які звикли до нашого рівня сервісу", - визнав посадовець.

Ліптуга сказав також про значний розвиток і внутрішнього туризму.

Він також звернув увагу на той факт, що до 2013 року була рівна кількість в'їжджаючих і виїжджаючих, а з 2014-го виїжджаючих залишилося майже стільки ж, а ось в'їжджаючих - вдвічі менше. Після запровадження безвізу влітку минулого року розрив збільшився ще більше. Кількість виїжджаючих українців, за його даними, зросла до 28 млн, тоді як рік тому їх було 23 млн.

Все по темі

новини партнерів

19 січня, 2019 субота

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати