Україна серед лідерів. Як виглядає загальний медальний залік Паралімпіади-2018

Оксана Шишкова
Сьогодні збірна України здобула на Паралімпіаді у Пхьончхані три нагороди та покращила позиції у медальному заліку

Сьогодні українці здобули одразу дві медалі у біатлонній гонці на 15 км серед спортсменів з порушенням зору. Паралімпійським чемпіоном став Віталій Лук’яненко, срібло виборов Олександр Казік.

Другою серед біатлоністок фінішувала Оксана Шишкова у гонці на 12,5 км, для якої ця нагорода стала уже у Пхьончхані п'ятою. Раніше українська мультимедалістка виборола золото у гонці на 10 км та срібло на дистанції 6 км у біатлоні, а також срібло у гонці на 15 км та бронзу у спринті на 1,5 км у лижних гонках.

Загалом на рахунку збірної України 19 нагород - 6 золотих, 6 србіних та 7 бронзових. Лідирує у медальному заліку команда США (11-12-7).