live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Холодницький вимагатиме оприлюднити не уривки, а повні записи зі свого кабінету

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький має намір вимагати оприлюднення всіх записів, що слугували підставою для подання на нього дисциплінарної скарги до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП)

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я буду вимагати під час розгляду цієї дисциплінарної скарги оприлюднення всіх тих записів, на яких ґрунтується цей запит", - сказав Холодницький на брифінгу в Києві у п'ятницю, 30 березня 2018 року.

Він переконаний, що намагатимуться продемонструвати "уривки з якихось розмов".

"Я розумію, що нам зараз намагатимуться показати уривки з якихось розмов, але я наполягаю, щоб ми почули всю розмову цілком і дії - не слова, а дії - які йшли за цією розмовою", - сказав керівник САП.

Він наголосив, що на цих записах ніхто не почує жодного випадку вимагання хабара, занесення йому валіз із грошима до кабінету або пропозиції це зробити.

При цьому керівник САП зазначив, що, можливо, у цих записах є розмови із використанням нецензурної лексики, зокрема з підлеглими.

"Але вибачте, наше брудне болото корупції білими рукавичками вичистити складно, і я, як звичайна людина, також можу лаятися. Така у нас робота", - сказав Холодницький.

Керівник САП дивується з приводу претензій про нібито "злив" інформації щодо розслідуваних проваджень меру Одеси Геннадію Труханову.

"Зливати інформацію, тим більше, Труханову?! Я розумію, що нам зараз намагатимуться показати уривки з якихось розмов, але я наполягаю, щоб ми почули всю розмову цілком і дії, не слова, а дії, які йшли за цією розмовою", - зазначив Холодницький.

Він заявив, що впевнений у правильності своїх дій і готовий довести кожне своє слово.

"Якщо від злості скажеш "я б його прибив", то це не означає, що це умисел на вбивство, правда? Я у своїх діях впевнений і КПК доведу кожне слово, що оприлюднять, але не уривками розмов, не висмикуванням слів із контексту, а повністю всю розмову і подальші дії, які йшли за цією розмовою", - сказав Холодницький.

Керівник САП розповів, що після виявлення в його кабінеті прослуховування, 6 березня було зареєстровано кримінальне провадження за фактом виявлення "жучка".

"Через власну наївність я доручив розслідування цього провадження антикорупційному бюро і зрозуміло, як воно розслідувалося", - додав він.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати