//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Високий суд Лондона відхилив апеляцію СКМ Ахметова у справі “Укртелекому”

3 травня Високий суд Лондона відхилив заяву компанії SCM Financial Overseas Limited про направлення на новий розгляд до Лондонського міжнародного арбітражного суду справи щодо продажу "Укртелекому"

Про це повідомили в прес-службі СКМ.

В СКМ уточнили, що заява була подана на процесуальних підставах, і сьогоднішнє рішення не вплине на законність претензій СКМ до кіпрської компанії Raga, що на даний момент розглядаються.

"У даному рішенні вказується, що Арбітражний суд (LCIA) не врахував “потенційно дуже важливих доказів” у ході розгляду яких результат справи й рішення арбітражу могли бути іншими”, - йдеться у повідомленні групи.

У компанії пояснили, що оскарження арбітражного рішення СКМ у Високому суді Лондону базувалося на тому, що Арбітражний суд мусив відкласти розгляд справи до того часу, доки не завершаться судові розгляди в Україні, що дало би можливість врахувати й розглянути всі наявні факти з цієї справи.

“Ми розчаровані сьогоднішнім рішенням Високого суду, але це не означає, що арбітраж LCIA зробив правильний висновок у своєму рішенні проти СКМ. Як відзначив суддя, сьогоднішнє рішення зводиться виключно до процесуального питання. Наша боротьба за справедливість за тлі невиправданих дій з боку Raga не завершена — ми повинні активно відстоювати свою позицію”, - прокоментував результат справи директор з міжнародних відносин і зв'язків з інвесторами СКМ Джок Мендоза-Вілсон.

  • У травні Фонд держмайна подав до госпсуду Києва позов про розірвання договору купівлі-продажу компанією Ріната Ахметова акцій "Укртелекому" та стягнення пені в розмірі 2,17 млрд гривень.
  • 22 травня генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про завершення досудового розслідування в справі незаконної приватизації "Укртелекому".
  • Також було накладено арешт на 100% корпоративних прав ТОВ "Трімоб" на 92,79% акцій ПАТ "Укртелеком".
  • 19 жовтня Господарський суд Києва задовольнив позов Фонду держмайна щодо приватизації українським бізнесменом Рінатом Ахметовим компанії "Укртелеком".
  • Як пояснив в.о. глави Фонду державного майна України Віталій Трубаров, оскільки приватизація відбувалась за окремо ухваленим законом, то держава не повертатиме Ахметову гроші за "Укртелеком".

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати