У квітні на фронті загинули 8 захисників України. Двом із них було по 19 років

6 травня, 2018 неділя
18:10

Протягом квітня 2018 року у зоні бойових дій на Донбасі від ворожого вогню російсько-терористичних військ загинуло 8 українських військових

Зміст

Про це повідомляє ЦензорНЕТ.

Разом з тим, як наголошує видання, данний перелік може бути не повним.

null

1. Володимир Анатолійович Майборода - народився 09.07.1967 року у місті Мелітополь Запорізької області. 

Прапорщик, заступник командира взводу розвідки 24-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 8 квітня в районі селища міського типу Зайцеве Донецької області під час бою з ДРГ ворога.

null

2. Денис Миколайович Начосний - народився 02.09.1986 року у селищі Маркеєв Чаплинського району Херсонської області. Мешкав у місті Генічеську.

Сержант, заступник командира взводу (виконував обов'язки командира взводу) - командир бойової машини 3-го відділення 1-го взводу 2-ї роти 34-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

Загинув 12 квітня о 17.50 в районі селища Піски Ясинуватського району Донецької області внаслідок кульового поранення, завданого ворожим снайпером. Спочатку снайпер поранив побратима, а Начосний кинувся його витягувати та потрапив під наступний постріл, який виявився смертельним.

null

3. Максим Миколайович Черкун - народився 09.01.1997 року у селі Кривбас Криворізького району Дніпропетровської області

"Він зростав дуже самодостатньою, вільнолюбивою та норовливою дитиною, змалку навчившись приймати дорослі рішення. Коли Макс навчався у 7 класі, він, нікого не попередивши, навіть батьків, сів на маршрутне таксі та поїхав до Дніпра на олімпіаду з програмування", - йдеться у повідомленні.

Сержант, командир протитанково-кулементного відділення 1-го взводу 2-ї роти 34-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

Загинув 16 квітня о 19.00 в районі селища Піски Донецької області внаслідок осколкового поранення, отриманого під час мінометного обстрілу наших позицій.

null

4. Михайло Іванович Шозда - народився 14.04.1968 року у Львові. 

Старший сержант, старший навідник гранатометного взводу 2-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 17 квітня о 12.10 у районі селища міського типу Зайцеве Донецької області внаслідок кульового поранення, завданого ворожим снайпером.

null

5. Євгеній Миколайович Хоменко - народився 25.05.1997 року у місті Вільногірськ Дніпропетровської області.

У 2015 році на останньому курсі технікуму, він повідомив мамі, що йде до лав полку "Азов". Вона не сперечалася, лише попрохала його спочатку закінчити навчання, покласти на стіл диплом, а потім вирішувати. Євгеній пообіцяв так і зробити, і свою обіцянку він виконав.

Весь рік він навчався й паралельно готувався до вступу в "Азов": фізично тренувався, продовжував займатися боксом, щоранку бігав по 10 км, склав іспити на отримання водійських прав. У червні 2016-го, після урочистого вручення диплому, на яке хлопець вдягнув вишиванку, він віддав мамі диплом та сказав: "Все, мамо, тепер я готовий іти".

18 квітня близько 7.20 при виконанні бойового завдання у Донецькій області отримав важки осколкові травми голови. Санавіацією його доправлено до лікарні Мечнікова, але лікарі після обстеження повідомили, що його можна було не везти, тому що мозок вже був мертвий.

Довготривала операція не дала результатів, і вранці 20 квітня він помер.

null

6. Геннадій В’ячеславович Широкий - народився 15.08.1969 року у селі Московка Куп’янського району Харківської області.

Старший солдат, водій 3-го механізованого батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади.

24 грудня 2017 року він отримав важке поранення у промзоні міста Авдіївка, спочатку був доправлений до військового шпиталю у Харкові, де йому зробили 2 операції. Геннадій В’ячеславович перебував у стані коми, наприкінці січня його перевезли до Київського шпиталю, де він помер 20 квітня, так і не опритомнівши.

null

7. Олександр Васильович Матус - народився 18.09.1981 року у місті Лисичанськ Луганської області.

Солдат, розвідник розвідувальної роти 53-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 20 квітня о 2.10 в районі селища Кримське Новоайдарського району Луганської області від поранень, отриманих під час обстрілу наших позицій з БМП.

null

8. Сергій Леонідович Перепелиця - народився 02.07.1977 року у селі Званівка Бахмутського району Донецької області.

Сержант, головний сержант 2-ї штурмової роти 46-го окремого батальйону спеціального призначення "Донбас-Україна" 54-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 21 квітня о 9.20 поблизу населеного пункту Травневе Бахмутського району Донецької області внаслідок підриву автівки ГАЗ-66 на невстановленому вибуховому пристрої.

Теги:
Читайте також:
Київ
+27.1°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.47
    Купівля 41.47
    Продаж 42.01
  • EUR
    Купівля 48.82
    Продаж 49.52
  • Актуальне
  • Важливе
2025, вiвторок
8 липня
01:42
БПЛА, шахед, дрон
РФ запустила по території України БПЛА: ситуація вночі 8 липня
01:28
пам'ятна монета, присвячена БПЛА Vampire
НБУ випустив пам'ятну монету, присвячену українському багатоцільовому БПЛА Vampire
00:53
Ексклюзив
Люди, які б могли обіймати посаду мовного омбудсмена, просто недопущені до конкурсу, - Кремінь
00:44
БЕБ, Бюро економічної безпеки
Кабмін не погодив кандидатуру Цивінського на посаду директора БЕБ
00:20
Оновлено
ЗСУ
На фронті з початку доби 7 липня відбулося 137 боїв, 46 із них зафіксували на Покровському напрямку
00:05
Ексклюзив
Дрон-перехоплювач "Техно Тарас"
Коли ми наростимо кількість та якість дронів-перехоплювачів, сенс "шахедів" може виявитися мінімальним, - військовий експерт Рябих
2025, понедiлок
7 липня
23:19
Ексклюзив
Олексій Гетьман
У Росії впав середній показник мобілізації на місяць, - майор запасу НГУ Гетьман
22:33
Ексклюзив
Тарас Кремінь
Мені досі невідомо, коли буде засідання уряду, де мають призначити нового мовного омбудсмена, - Кремінь
22:30
Бій В'ячеслав Сенченко - Ріккі Хаттон
Британський боксер, якого українець відправив нокаутом "на пенсію", відновлює кар'єру
22:04
Оновлено
Дональд Трамп
Трамп оголосив, що США запроваджують мита на товари з Японії, Південної Кореї та ще 12 країн
21:50
Оновлено
РФ вночі та вранці атакувала БПЛА низку міст: в Харкові та Одесі є загиблі, у Запоріжжі десятки поранених
21:25
Ексклюзив
Володимир Огризко
Bloomberg починає "жовтіти" на очах: Огризко прокоментував публікацію про заміну посла України в США
21:25
Володимир Зеленський
Зеленський провів Ставку та назвав пріоритетом дронову ППО
20:47
Ексклюзив
Віктор Орбан
Як би це дивно не звучало: Климпуш-Цинцадзе про те, хто може натиснути на Орбана, щоб він зняв вето на вступ України до ЄС
20:31
Ексклюзив
БПЛА "шахед", безпілотник, дрон
Удари по ТЦК - це засіб прикриття терору РФ, - військовий експерт Рябих
20:22
Лука Модріч, "Реал" - "Арсенал"
Володар "Золотого м'яча" Модріч перейде з "Реалу" до "Мілану"
20:04
OPINION
Медійний карнавал в епоху постправди
19:54
відключення електроенергії
РФ атакувала Сумщину: є поранені, пошкоджено критичну інфраструктуру
19:49
Над львівською ратушею підняли прапор кримськотатарського народу
У РФ стверджують, що за час окупації Криму на півострів переїхали 11 тис. білорусів
19:27
безробітні, жінки
Чи може Україна перейти на 4-денний робочий тиждень: у Держслужбі зайнятості відповіли
19:16
Кароль Навроцький
У Польщі затвердили дату присяги новообраного президента Навроцького
19:01
Ексклюзив
Азербайджан відправив до СІЗО вісім підприємців та IT-фахівців з Росії
Колишній охоронець Путіна прилетів у Баку домовлятися, - експерт Данилов про конфлікт між Азербайджаном та Росією
18:49
Михайло Федоров
У Дії 52% звернень до контакт-центру закриває штучний інтелект, - Федоров
18:45
собака, пес
В Україні вперше затвердили правила перевезення тварин в автобусах
18:12
Україна ЄС
В ЄС обговорять підтримку України на випадок, якщо війна триватиме й у 2026 році, – ЗМІ
18:11
Ексклюзив
ЗРК РФ - С-500 "Прометей"
Росіяни не думали, що по них будуть бити ракетами й дронами: Криволап про російську систему ППО
18:08
Ексклюзив
Білий дім
Для Білого дому важливо, щоб новий посол мав терміновий зв'язок із Зеленським, - речник Українського конгресового комітету США
18:02
OPINION
Путін вестиме війну під загрозою власної смерті
17:58
Пресреліз
Читальня 2.0 - конкурс для підлітків
Фінішував другий етап конкурсу "Читальня 2.0. Підлітки": 20 переможців поїдуть у Карпати
17:57
Огляд
International M1224 MaxxPro MRAP
Не бояться мін: що таке бронемашини MRAP, їхні особливості і як вони допомагають ЗСУ на фронті
17:51
на фото президент Володимир Зеленський
Зеленський обговорив із прем'єром Британії фінансування виробництва українських дронів-перехоплювачів
17:43
Випередив "Наполеона" з Хоакіном Феніксом: "Формула-1" з Бредом Піттом стала найкасовішим фільмом Apple
17:39
Оновлено
Сергій Лавров
Лавров висунув умови для припинення війни. Україна відреагувала
17:36
Пресреліз
Дні ідей у Луцьку
День Ідей у Луцьку: експерти обговорили розвиток українських міст та сімейну політику
17:24
У Дії запустили новий розділ "Ветеран PRO"
17:12
новини Львівщини
Сили оборони уразили завод у Московській області, де РФ виготовляє бойові частини "шахедів"
17:07
Ексклюзив
Роман Костенко
"Думають, що це допомагає розташовувати людей до себе": полковник СБУ Костенко про удари росіян по ТЦК
16:57
БпЛА "Генерал Черешня"
В Україні виробництво БПЛА зросло на 900% за рік, – аналітики
16:43
вибух поблизу Житомира
Вибухи біля Житомира 2 липня: повідомлено про підозру 5 особам, які незаконно виготовляли вибухівку
16:29
Оновлено
Під Москвою знайшли тіло звільненого Путіним міністра транспорту Старовойта
Більше новин