live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія відмовилась видати Україні засудженого у справі "Хізб ут-Тахрір"

Міністерство юстиції Росії відмовило засудженому у севастопольській "справі Хізб ут-Тахрір" Ферату Сайфуллаєву в передачі його на материкову частину України

Про це у Facebook повідомив кримський адвокат Едем Семедляєв, який отримав від засудженого копію листа з Мін’юсту Росії.

"Ферат направив копію листа з Міністерства юстиції Росії, яким йому відмовлено в передачі його в Україну, посилаючись на Конвенцію про передачу засуджених осіб 1983 року. Однак вивозячи кримських татар з Криму, для того щоб судити у військових судах, ніхто не керується конвенціями, резолюціями і міжнародними договорами", – написав адвокат.

Семедляєв додав, що Сайфуллаєв буде ще шість місяців перебувати у приміщенні камерного типу через нібито погане прибирання камери.

Українська сторона ситуацію наразі не коментувала.

  • Російський суд оголосив 7 вересня минулого року вирок, згідно з яким севастопольці Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваїтов і Нурі Примов, що проходили у справі "Хізб ут-Тахрір", отримали по п'ять років виправної колонії загального режиму. Захисники засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" кримчан вважають їхнє переслідування мотивованим за релігійною ознакою.

новини партнерів

26 вересня, 2018 середа

26 вересня, 2018 середа

25 вересня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати