live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія відмовилась видати Україні засудженого у справі "Хізб ут-Тахрір"

Міністерство юстиції Росії відмовило засудженому у севастопольській "справі Хізб ут-Тахрір" Ферату Сайфуллаєву в передачі його на материкову частину України

Про це у Facebook повідомив кримський адвокат Едем Семедляєв, який отримав від засудженого копію листа з Мін’юсту Росії.

"Ферат направив копію листа з Міністерства юстиції Росії, яким йому відмовлено в передачі його в Україну, посилаючись на Конвенцію про передачу засуджених осіб 1983 року. Однак вивозячи кримських татар з Криму, для того щоб судити у військових судах, ніхто не керується конвенціями, резолюціями і міжнародними договорами", – написав адвокат.

Семедляєв додав, що Сайфуллаєв буде ще шість місяців перебувати у приміщенні камерного типу через нібито погане прибирання камери.

Українська сторона ситуацію наразі не коментувала.

  • Російський суд оголосив 7 вересня минулого року вирок, згідно з яким севастопольці Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваїтов і Нурі Примов, що проходили у справі "Хізб ут-Тахрір", отримали по п'ять років виправної колонії загального режиму. Захисники засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" кримчан вважають їхнє переслідування мотивованим за релігійною ознакою.

новини партнерів

28 травня, 2018 понеділок

27 травня, 2018 неділя

28 травня, 2018 понеділок

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати