Telegram-бот видає дані про українців за телефоном. У базі вже 30 млн номерів


фото: Trashbox.ru
У Telegram виявили бота, який дозволяє дізнатися особистість людини за її номером телефону

Про це повідомляє ITC.ua.

В описі бота повідомляється, що у базі є понад 30 мільйонів українських номерів. Джерелами інформації вказані Work.ua, Rabota.ua і дані з додатків Android. В багатьох випадках бот дійсно видає інформацію про людину, однак бувають виключення. 

Як правило, бот видає ім'я та прізвище власника номеру телефону. Аби отримати цю інформацію достатньо ввести номер у форматі 380********* та натиснути пошук. Результат видається миттєво. У деяких випадках замість прізвища може використовуватися інше означення (наприклад, "Юля домен"), яке зустрічається у телефонних книгах користувачів. Також, прізвище та  ім'я можуть бути вказані латиницею. 

null

Бот дозволяє безперешкодно отримати дані за номером телефону лише тричі на день. Але ліміт знімається, якщо надати новий контакт із власної телефонної книги. Таким чином, база даних поповнюється.

Розробника бота не вдалося визначити. На Work.ua та Rabota.ua номери телефонів та ПІБ українців доступні через бази даних резюме. Але як отримали дані з додатків Android - невідомо. Також, користувачі зазначали, що міг статися витік з бази даних ПриватБанку. Однак у організації такий варіант заперечують. 

Читайте також: Контролювати не можна, заборонити. Як Росія блокує Telegram та чому це безглуздо

  • Нагадаємо, Роскомнадзор з 16 квітня намагається заблокувати месенджер Telegram на території Росії, вносячи до реєстру заборонених мільйони IP-адреси Amazon і Google - месенджер використовує їх для обходу блокування. В результаті постраждали більше 400 компаній, які використовують потужності Amazon і Google в своїй роботі.

новини партнерів

15 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати