live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лікарні "Охматдит" передали новий хірургічний інструментарій. Новини компанії

До стерилізаційного відділення лікарні "Охматдит" передали понад 3 тис. одиниць сучасних хірургічних інструментів із майже 300 найменувань. Благодійний проект реалізували за кошти корпорації Roshen

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Це універсальна камера, яку ми використовуємо для оперативних втручань, для безкровного, як кажуть, доступу, без розрізів", - розповів співробітник лікарні.

"Для того, щоб було правильно організовано процес стерилізації, процес логістики хірургічного інструмента, було прийнято рішення закупити цей інструмент і сьогодні ми передаємо цей інструмент. Вартість цього проекту склала приблизно 7,5 млн грн", - сказала директор соціальних проектів корпорації Roshen Ірина Пономаренко.

"Той інструментарій, який у нас є, він вже і старий і виходить з ладу. І поновлення потребує і для лікарів це першочергово також", - сказала головний лікар "Охматдиту" Ірина Садов'як.

Саме стериліцаційне відділення корпорація Roshen реконструювала та обладнала ще в 2017 році. Тоді ж з’ясувалось, що самих хірургічних інструментів бракує. Медики кажуть, що від оснащення лікарні інструментами безпосередньо залежить якість лікування дітей. Старий інструментарій в "Охматдиті" не оновлювався вже кілька років.

"В основному це загальнохірургічні інструменти в усі операційні.Всі фахівці працюватимуть з інструментом. Плюс інструмент лапароскопічний, який теж виходить із ладу постійно. Якість просто супер, це те чого нам не вистачало завжди", - сказав завідуючий операційним відділенням лікарні Ігор Мирошник.

"Маємо надію, що це допоможе лікарям якісно надавати допомогу, хірургічну допомогу дітям всієї України, які є пацієнтами лікарні", - зазначила Ірина Пономаренко.

Співпрацю з "Охматдитом" корпорація Roshen розпочала ще у 2015 році. Крім закупівлі медичного обладнання надають іншу технічну допомогу: в корпусах лікарні відновили систему вентиляції, замінили ліфти. Загалом за останні три роки на благодійну допомогу "Охматдиту" корпорація витратила майже 90 млн грн.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати