![балтійський флот росії балтійський флот росії](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/299000_300000/299400_GettyImages-584937818_new_80x50_0.webp)
Радбез ООН досі не отримав проект резолюції щодо миротворців на Донбасі, - Наливайченко
Країни "Нормандської четвірки" (окрім Росії) та США до цього часу не надіслали до Ради безпеки ООН текст з проектом рішення щодо введення до окремих районів Донбасу міжнародного миротворчого контингенту під егідою Організації
Про це голова руху "Справедливість", екс-голова Служи безпеки України, політик і дипломат Валентин Наливайченко заявив ввечері у неділю, 13 травня 2018 року, в ефірі програми "Вердикт" з Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо.TV.
"Найгіршим для нас, для українців, для всіх громадян є те, що до цього часу немає ініціативи від Німеччини, Франції і Сполучених Штатів, і від України - а в цьому питанні ми маємо бути лідерами - щодо резолюції ООН по миротворчому контингенту Організації Об'єднаних Націй в окремих районах Донецької та Луганської областей", - зазначив він.
Політик нагадав, що миротворці потрібні в окремих районах Донбасу як для безпеки місцевого населення, так і для того, аби "змусити війська агресора піти з території України".
"Спецслужби російські - так само їх треба прибрати. Всі ці "МГБ" та інші каральні служби, створені за радянським зразком. Вони мають бути розпущені, а Російська Федерація повинна перестати їх фінансувати. Ось для чого пготрібен миротворчий контингент ООН", - додав Наливайченко.
При цьому екс-очільник СБ України наголосив, що йдеться про тимчасовий характер діяльності миротворців, а не про те, аби "спихнути" на них ці терорирії:
"Це вкрай хибний і зрадницький шлях. Ми маємо всюди говорити: "Це наша українська земля". Й розуміти, яку конкретно допомогу від іноземних партнерів ми можемо і озвучувати, і отримувати".
- За відкритими джерелами, щодо миротворців в межах "Нормандської четвірки" ще тривають консультації.
- Актуальне
- Важливе
![окупанти окупанти](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/249000_250000/249290_ocupant_reuters_new_80x50_0.webp)
![Дмитро Пєсков Дмитро Пєсков](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/251000_252000/251681_peskov_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![Румунія, прапор Румунії Румунія, прапор Румунії](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/305000_306000/305369_GettyImages-1478115586_new_80x50_0.webp)
![фейк фейк](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/300000_301000/300212_GettyImages-1365566546_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ війна фронт ЗСУ війна фронт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/296000_297000/296719_1_new_80x50_0.webp)
![Вільям Бернс Вільям Бернс](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/280000_281000/280389_William-Burns_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![Володимир Зеленський Володимир Зеленський](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332601_41341_new_80x50_0.webp)
![Володимир Огризко Володимир Огризко](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/222000_223000/222325_Volodimir_Ogrizko_rudenko.kiev.ua._new_80x50_0.webp)
![Оленівка - наша Катинь Оленівка - наша Катинь](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/250000_251000/250913_2022-07-30T124407Z_1724509590_RC2CMV9DDGAA_RTRMADP_3_UKRAINE-CRISIS-PRISON-RALLY_new_80x50_0.webp)
![Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/258000_259000/258035_IMG_0156_new_80x50_0.webp)
![москва червона площа москва червона площа](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/275000_276000/275787_moskow_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![метро Харків метро Харків](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/241000_242000/241958_metro-harkiv_metro.kharkov.ua_new_80x50_0.webp)
![переможні новини переможні новини](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/313000_314000/313637_GettyImages-1390327377_new_80x50_0.webp)
![Лукойл Лукойл](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/272000_273000/272950_lukoil-isab_ap_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/311000_312000/311613_chernoe_more___new_80x50_0.webp)