live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Відомий дипломат пояснив, що робити з рештками УПЦ МП після отримання Україною автокефалії

З тією частиною церкви Московського патріархату в Україні, яка відмовиться приєднуватися до помісної церкви, треба буде працювати в економічній та кримінальній площині

Про це дипломат та політик Богдан Яременко заявив у неділю, 20 травня 2018 року, в ефірі програми "Вердикт" з Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо.TV.

"З точки зору української держави проблемою є не відсутність автокефальної православної церкви, а присутність Російської православної церкви і її вплив на території України. І саме на це мала би звернути увагу українська влада, розуміючи, що РПЦ є інструментом російської політики і в умовах війни цей інструмент з рук Росії було б вибити", - наголосив він.

При цьому він наголосив, що існують "безмежні" можливості стримування діяльності представництв РПЦ в Україні, які слід застосовувати саме тепер. І ці можливості можуть "розширюватися", шляхом внесення відповідних змін до законодавства.

"Ми розуміємо, що церкви повинні реєструватися. Вони ведуть господарчу діяльність. У них є пільги, є свої лідери громадської думки, які так само є людьми, і часом далеко не безгрішними з точки зору Кримінального кодексу. Тобто можливість впливати на ці процеси є, не втручаючись абсолютно в церковні справи", - додав Яременко.

 

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати