live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Батьки вступників скаржаться на ЗНО з англійської. Їм відповіли

Учасники зовнішнього незалежного тестування з англійської мови та їхні батьки масово скаржаться на якість проведення аудіювання

На скарги відповіли офіційно. Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив роз’яснення у відповідь на скарги з приводу проведення ЗНО 2018 з англійської мови. Про це повідомляється на офіційному сайті центру.

Найбільше скарг надійшло на завдання тесту №59, де в слові Attraction допущено одрук - перший склад написаний з однією літерою t. За висновками фахівців предметної комісії при УЦОЯО ця помилка не впливає на розуміння змісту завдання та його виконання. Однак залишається питання, чи буде зараховуватися помилка у разі написання учасником ЗНО відповідного слова з однією буквою t. Це питання 3 червня, буде розглянуто на окремому засіданні фахової предметної комісії.

Також скаржилися на якість звуку під час аудіювання та вимову одного з дикторів, який начитував текст. Вимова диктора, за словами центру, - це необхідна вимога, аби створити завдання різної складності для учасників тестування з різним рівнем підготовки. Адже одна з компетентностей, які має отримати випускник школи вивчаючи англійську, - це розуміння іноземців, що спілкуються з різним темпом та з різною вимовою.

Враховуючи ці та інші недоліки, УЦОЯО заспокоює абітурієнтів:

По-перше, згідно з методикою шкалювання максимальний бал (200) отримає не той, хто виконає всі завдання тесту, а той, хто набере найбільшу кількість тестових балів серед усіх учасників тестування.

По-друге, члени фахових предметних комісій із затвердження ключів при УЦОЯО докладно вивчають зміст кожного тестового завдання й визначають можливість використання результатів його виконання в загальному результаті учасників (тобто некоректні завдання можуть врешті не враховуватися у загальному підсумку балів).

По-третє, експертна комісія при УЦОЯО з визначення порогу "склав/не склав" також ретельно вивчає завдання тесту, його характеристики й лише після цього встановлює поріг.

новини партнерів

14 серпня, 2018 вівторок

13 серпня, 2018 понеділок

14 серпня, 2018 вівторок

13 серпня, 2018 понеділок

12 серпня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати