live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Батьки вступників скаржаться на ЗНО з англійської. Їм відповіли

Учасники зовнішнього незалежного тестування з англійської мови та їхні батьки масово скаржаться на якість проведення аудіювання

На скарги відповіли офіційно. Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив роз’яснення у відповідь на скарги з приводу проведення ЗНО 2018 з англійської мови. Про це повідомляється на офіційному сайті центру.

Найбільше скарг надійшло на завдання тесту №59, де в слові Attraction допущено одрук - перший склад написаний з однією літерою t. За висновками фахівців предметної комісії при УЦОЯО ця помилка не впливає на розуміння змісту завдання та його виконання. Однак залишається питання, чи буде зараховуватися помилка у разі написання учасником ЗНО відповідного слова з однією буквою t. Це питання 3 червня, буде розглянуто на окремому засіданні фахової предметної комісії.

Також скаржилися на якість звуку під час аудіювання та вимову одного з дикторів, який начитував текст. Вимова диктора, за словами центру, - це необхідна вимога, аби створити завдання різної складності для учасників тестування з різним рівнем підготовки. Адже одна з компетентностей, які має отримати випускник школи вивчаючи англійську, - це розуміння іноземців, що спілкуються з різним темпом та з різною вимовою.

Враховуючи ці та інші недоліки, УЦОЯО заспокоює абітурієнтів:

По-перше, згідно з методикою шкалювання максимальний бал (200) отримає не той, хто виконає всі завдання тесту, а той, хто набере найбільшу кількість тестових балів серед усіх учасників тестування.

По-друге, члени фахових предметних комісій із затвердження ключів при УЦОЯО докладно вивчають зміст кожного тестового завдання й визначають можливість використання результатів його виконання в загальному результаті учасників (тобто некоректні завдання можуть врешті не враховуватися у загальному підсумку балів).

По-третє, експертна комісія при УЦОЯО з визначення порогу "склав/не склав" також ретельно вивчає завдання тесту, його характеристики й лише після цього встановлює поріг.

новини партнерів

9 квітня, 2020 четвер

9 квітня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати