//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Футболіст м'ячем збиває МН17: Нідерланди нагадали Росії про злочин, випустивши поштову марку


фото: NOS
У Нідерландах оператор поштового зв'язку надрукував марки із зображанням російського футболіста, який м'ячем збиває літак у повітрі

Про це повідомляє NOS

На зображанні показали зв'язок між Чемпіонатом світу з футболу в Росії і катастрофою MH17 в 2014 році. На нижній частині марки написаний текст "FIFA Worldcup Russia 2018".

Автором цього зображання є український художник Андрій Єрмоленко. Він створив серію з плакатів, присвячених Чемпіонату світу у Росії, які відображають кривавий характер російського режиму. Художник надав вільний доступ до своїх плакатів і будь-то може скачати їх та використовувати для поліграфічної продукції.

Марки були замовлені на сайті PostNL, де будь-яка особа може спроектувати та замовити собі марки із персональним зображенням. Компанія підтвердила, що було зроблено замовлення на лист з десятьма такими марками.

Поштовий оператор заявив, що шкодує, що компанія створила та доставила зображення, "яке для когось може бути образливим". У компанії не відповідають за зміст замовних матеріалів. 

Загальні положення та умови, з якими повинен погодитися замовник, зазначають, що йому не дозволяється надавати візуальний матеріал, який може бути сприйнятий як образливий або має політичний вміст. Поки що незрозуміло, чи вживаються якісь заходи щодо клієнта.

новини партнерів

‡агрузка...

19 травня, 2019 неділя

19 травня, 2019 неділя

18 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати