live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Польща виграла справу у Газпрому в Стокгольмському арбітражі

Міжнародний арбітражний суд у Стокгольмі ухвалив часткове рішення у справі польської нафтогазової компанії PGNiG проти Газпрому

Як повідомляє Польське радіо, суд оцінив, що запитом від 2014 року щодо перегляду цін на газ PGNiG виконала обставину, передбачену у контракті з Газпромом від 1996 року.

Зокрема, у контракті передбачалося право польської компанії вимагати зменшення ставок і встановлення нової, нижчої ціни на газ.

"Газпром протягом багатьох років відкидав можливість такої зміни, через що ціна за контрактом значно перевищувала ціни на європейських ринках", - йдеться у повідомленні.

Як заявив голова PGNiG Пйотр Возняк, часткове рішення суду задовольняє Польську нафтогазову компанію.

Наступні слухання у справі проти Газпрому призначено на 18 липня та 6 вересня, на останньому будуть присутні представники сторін.

"Конкретних рішень, визначення розміру цін та індексації до європейських біржових цін, які мали бути у цьому контракті, не було. Через це ми і наші клієнти втратили величезні гроші", - зазначив Возняк і висловив сподівання, що на конкретику щодо цін можна сподіватися "найраніше - 6 вересня цього року".

  • Нагадаємо, Польща хоче ускладнити будівництво "Північного потоку" завдяки законодавству ЄС.

новини партнерів

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

15 листопада, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати