live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

І. Кива: "Зупинка "ДніпроАзоту" - це цілеспрямоване знищення української промисловості"

Українська влада веде політику геноциду власного народу, позбавляючи людей робочих місць і засобів до існування. Таку позицію висловив голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, виступаючи на мітингу в підтримку хімічної промисловості на підприємстві "ДніпроАзот" у місті Кам'янське Дніпропетровської області, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті партії

"Мене вчили захищати свою Батьківщину і свій народ. У 2014 році, коли противник захопив частину нашої території, я пішов добровольцем в числі перших. Але сьогодні противник знищує націю. Сьогодні противник - це президент, який проводить політику геноциду власного народу. Аграрна країна втрачає власні добрива і починає закуповувати їх у країни-агресора. Підприємства зупиняються, сім'ї залишаються без доходу. Сьогодні 4 тисячі співробітників підприємства можуть залишитися без роботи, без можливості годувати свої сім'ї. Ведеться політика тридцятих років, коли населення вимирало від голоду. Це злочинна політика президента Порошенко. Сьогодні вас позбавили роботи, а завтра будуть позбавляти життя", - сказав він.

Політик також заявив про відновлення профспілкового руху, яке, за його словами, дозволить відродити українську промисловість.

"Ми створюємо профспілку промисловців для захисту інтересів українських робітників. Це буде новий потужний рух, до якого долучаться працівники хімічної та вугільної промисловості, металурги. Адже ці галузі розграбовують. Я вірю в єдність профспілок. Не бійтеся влади - це вони повинні нас боятися. Адже ми - єдині, і в цьому наша сила. Своєю наполегливістю і єдністю ми вирвемо у злочинного режиму Право на працю. Ми зробимо нашу країну сильною і незалежною, починаючи з малого - зі своїх робочих місць. Такі трудові колективи, як ваш, єдині, не роз'єднані - зможуть знищити антиукраїнський режим. Нам потрібно тільки почати і не дозволити себе роз'єднати", - заявив Ілля Кива.

Глава СПУ закликав працівників хімічної промисловості провести наступний мітинг у Києві, під стінами Кабінету міністрів.

"Ми можемо довго говорити тут, на мітингу. Але потрібно йти на Київ. Адже саме там сидять упирі, які п'ють нашу кров. Ми будемо говорити з керівництвом Кам'янського, з керівництвом підприємства, щоб вони допомогли організувати цей визвольний похід. Але навіть якщо цього не станеться, ми зробимо все, щоб похід відбувся. Ми любимо цю країну і будемо за неї боротися. І ми не залишимо шансів цьому злочинному режиму", - наголосив Кива.

У мітингу на "ДніпроАзоті" взяли участь близько 4 тисяч працівників підприємства. Мітингувальники прийняли резолюцію про проведення 11 липня наступного мітингу в Києві - під стінами Кабінету міністрів. Очікується, що в цьому мітингу візьмуть участь понад 5 тисяч осіб.

новини партнерів

16 листопада, 2018 п'ятниця

15 листопада, 2018 четвер

16 листопада, 2018 п'ятниця

15 листопада, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати