live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"ДніпроАзот" поставив першу партію хлору після відновлення роботи


фото: 24.tv
Підприємство "ДніпроАзот" після тривалої зупинки поставило перші цистерни з рідким хлором у Харків

Про це повідомляє ТСН.

Журналісти зазначають, що "ДніпроАзот" запрацював лише на 10% від своєї потужності. 24 липня його працівники пікетували Антимонопольний комітет України і просили у чиновників допомоги, бо, за їхніми словами, без втручання держави ситуація може повторитися дуже скоро.

"ДніпроАзот" відновив виробництво критично важливого для комунального господарства речовини, але інші потужності підприємства залишаються незадіяними – виробництво мінеральних добрив та іншої продукції базової хімії зараз нерентабельне. Все через ціни на газ, який потрібен для отримання пари, необхідної за технологією. Крім того, зупинено виготовлення аміаку.

Головна вимога пікетувальників – встановити справедливу ціну на газ, тому що нинішня, на думку людей, висока і вбиває хімічну галузь в Україні. Активісти, які приєдналися до протестів, вважають, що в завищених цінах на газ винні корумповані чиновники.

Заступник голови комітету Андрій Вовк пообіцяв розглянути резолюцію мітингу.

  • Нагадаємо, на підприємствах галузі водопровідно-каналізаційного господарства України виникла складна ситуація з подальшим знезараженням питної води, оскільки в середині червня "ДніпроАзот", який є виробником рідкого хлору, попередив, що припиняє постачання та зупиняє виробництво реагенту.
  • "Київводоканал" попередив про загрозу постачанню питної води через відсутність хлору після зупинки "Дніпроазоту".
  • 18 липня повідомлялось, що підприємство "ДніпроАзот" готується до запуску виробництва хлору.
  • Служба безпеки України розпочала перевірку дій посадових осіб ПАТ "ДніпроАЗОТ", які призвели до створення дефіциту рідкого хлору.
  • Підприємство відновило роботу 20 липня.

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати