live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чим небезпечна жувальна гумка. Пояснення експертів

Жувальна гумка містить цукор та хімічні компоненти, а тому може стати загрозою для організму

Про це пишуть на сайті "Моє здоров'я".

Високий вміст цукру у гумці може сприяти збільшенню ваги. Як і будь-яка інша цукерка, жувальна гумка містить рафінований цукор і добавки. Регулярне жування гумки може сприинити переїдання, через це організм надаватиме перевагу продуктам з низьким рівнем поживності.

Остерігайтеся аспартаму - підсолоджувача, який використовується у жувальній гумці без цукру. Цей інгредієнт містить фенілаланін. Він небезпечний для людей з фенілкетонурією, що впливає на роботу мозку.

Також жувальні гумки з замінниками цурку містять сорбітол. Це проносний засіб, який при постійному споживанні викликає діарею та біль у шлунку. Споживати сорбітол можна не більше 5 грамів на тиждень.

Від жування гумки можуть з’явитись болі у щелепі. Вона може припинити нормально закриватися. Таке стається, коли зношується скронево-нижньощелепний суглоб, який дозволяє відкривати та закривати рот.

Не оминути і карієсу та інших проблем ротової порожнини. Цукор з гумки може залишатися на зубах, що сприяє розмноженню бактерій, появі карієсу і інших проблем. Якщо ви жуєте гумку, варто почистити зуби відразу після викидання гумки.

новини партнерів

17 жовтня, 2018 середа

17 жовтня, 2018 середа

16 жовтня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати