live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Скільки жінок дивляться гей-порно. Статистика PornHub

За статистикою PornHub, жінки - другі за чисельністю в перегляді гей-порно після власне цільової аудиторії гомосексуальних чоловіків

Про це пише The Convesation.

Розкажіть людям про жінок, які полюбляють гей-порно і отримаєте досить неоднозначну реакцію. Чоловіки з сумнівом спитають " Що, серйозно?" а хтось скаже "О, це як хлопці, які полюбляють лесбійське порно". 

Жінки схильні реагувати трохи інакше. Або зі щасливими твердженнями про власний інтерес до такого контенту, або з інтригою і бажанням дізнатися більше. 

Автор "Гри Престолів" Джордж Р.Р. Мартін розповів, що він отримує численні листи від шанувальників, вимагаючи, щоб в шоу були включені більш явні сексуальні сцени між чоловіками, і що "більшість таких листів приходять від жінок".

Аналіз мільярдів звернень до PornHub (один з найбільших інтернет-сайтів з порно в світі) показує, що гей-порно є другою найпопулярнішою категорією серед жінок відвідувачів, і що жінки складають 37% глядачів такої категорії порно. Тобто, вони на другому місці по споживанню після чоловіків гомосексуальної орієнтації.

Чому їм це подобається? 

Для того, щоб з'ясувати, чим м / м приваблює жінок, автор матеріалу опитав понад 500 жінок. Деякі з причин виявилися досить очевидні: наприклад, не дивно, що велика кількість жінок просто любить дивитися на оголених чоловіків.

Багато з опитаних прагнули знайти спосіб поглянути на чоловіків і оцінити чоловічу грацію і красу: "Чоловіки такі красиві!". Більш того, жінки визнавали, що під час перегляду гей-порно вони не були стурбовані, чи дійсно вони отримали оргазм.

"Існує широко поширена думка серед багатьох жінок, що чоловіки беруть участь в порно, тому що вони люблять секс - допомагають візуальними сигналами задоволення, такі як ерекція і еякуляція", - йдеться в матеріалі. 

Для жінок, які зазнали сексуальних домагань чи насильства з боку чоловіків  гей-порно є одним з небагатьох видів сексуально відвертих засобів масової інформації, якими вони можуть насолоджуватися, не відчуваючи себе повторно травмованими.

Більше половини жінок (55%) уявляють себе чоловіком, коли мастурбують, вказуючи, що деякі жінки можуть легко "стрибати" між статями під час сексуальних ситуацій. 

новини партнерів

25 січня, 2020 субота

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати