live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Жінці відмовили у роботі, бо роботодавцю не сподобалось її ім'я

Герміша Робінсон з штату Міссурі, США, опублікувала образливу відповідь на свою заяву на посаду представника служби підтримки клієнтів у соціальних мережах

Як пише видання The Independent, пост вже став вірусним, отримавши більше 7000 поширень і 2000 коментарів. 

Фірма, про яку йде мова, заявляє, що відповідь була результатом зламу їх комп'ютерної системи. Дискримінаційне повідомлення надійшло від так від людини на ім'я Jorden Kimler компанії Mantality Health у відповідь на публікацію на сайті Indeed.com.

Він говорить: "Спасибі за ваш інтерес до кар'єри в Mantality Health. На жаль, ми не розглядаємо кандидатів, чиї імена наводять на роздуми про гетто. Ми бажаємо вам найкращого в пошуку вашої кар'єри". 
Коли дівчина опублікувала повідомлення, Гермі сказала, що вона "дуже засмучена", і її "почуття дуже ображені". 

Вона написала в Facebook: "У мене є заявка на роботу . Я дуже засмучена, тому що сьогодні я отримала електронного листа щодо роботи, куди подала заявку в якості представника служби підтримки клієнтів Mantality Health. Я знаю, що я добре кваліфікована за позицію, як вони бачили в моєму резюме! Вони дискримінували мене через моє ім'я, бо вирішило що це "гетто" для їх компанії. Мої почуття дуже ображені, і вони навіть змусили мене з'ясовувати, чи дійсно моє ім'я "гетто". Я б хотіла, щоб всі ділилися цим повідомленням, тому що дискримінація повинна припинитися!"

Джек Гамаш, директор клініки сказав: "Нашу систему дійсно було зламано, ось звідки все було відправлено. Це все, що ми можемо сказати прямо зараз. Розслідування продовжується". 
 

Тим часом справа має всі шанси потрапити до суду: її юридичний представник Річард Дауд сказав, що його клієнтка не розуміє, чому бізнес так відкрито і нахабно оголошує і проводить політику найму, яка дискримінує людей, а не наймають професіоналів, грунтуючись на їх бажанні працювати. 

"Ми будемо використовувати всі засоби правового захисту від її імені, щоб впоратися з цією кричущою несправедливістю", - додає він.

Довідка:

Ге́то або ге́тто — райони міст, де добровільно або примусово, в більш-менш жорстких умовах проживають етнічні меншини. Слово має чіткий негативний відтінок і застосовується саме до районів з поганими умовами проживання.Під час Другої світової війни словом "гето" називалися ті житлові зони, куди нацистами насильно зганялися євреї для компактного мешкання. 

новини партнерів

16 листопада, 2019 субота

16 листопада, 2019 субота

15 листопада, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати