Іноземні посли у відеозверненнях привітали Україну з Днем Незалежності
Із відеозверненнями виступили понад 20 країн
На каналі іномовлення UATV більш ніж 20 іноземних представництв привітали Україну з Днем Незалежності. Посли побажали успіхів українському народу й відзначили активну роль країни на міжнародній арені.
Вітаючи Україну з Днем Незалежності, посол Японії в Україні Шигекі Сумі наголосив, що останнім часом відносини між Японією і нашою країною отримали значний розвиток. “Три роки тому прем’єр-міністр Японії Абе Шиндзо відвідав Україну, а два роки тому Президент України Петро Порошенко був із візитом в Японії. Також, минулого року ми святкували Рік Японії в Україні. Нині Японія є країною, яка надає Україні найбільшу підтримку. Я сподіваюся на подальший активний розвиток українсько-японських відносин”, – сказав Шигекі Сумі.
Посол Бразилії в Україні Освальдо Біато Жуніор зазначив, що за два роки своєї місії став свідком значного прогресу, який здійснює народ країни для досягнення її процвітання й незалежності. “Бразилія цінує важливий внесок, який зробили багато українців, котрі іммігрували до нашої країни в ХІХ і ХХ століттях”, – нагадав Освальдо Біато Жуніор.
Від імені своєї країни передав побажання і посол Канади в Україні Роман Ващук. “З нагоди національного свята я гордий донести найкращі побажання від усіх канадців людям України, нашим партнерам у їхньому розвитку безпеки та захисту демократичного ладу в Європі й усій євроатлантичній зоні. Також пишаємося тим, що працюємо з вами тут разом із UATV. Це – місце для знайомства з Україною”, – зауважив Роман Ващук.
Посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезель наголосив на стратегічному характері двосторонніх відносин. “Наші відносини дуже добре розвиваються. Ми віримо в майбутнє України”, – резюмував Йонет Джан Тезель.
У свою чергу посол Німеччини в Україні Ернст Райхель побажав майбутнього в мирі й свободі, в добробуті та справедливості. “Німеччина готова підтримати Україну в боротьбі за досягнення цих цілей”, – засвідчив Ернст Райхель.
Посол Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо згадав важливі зв’язки народів, які були встановлені ще наприкінці ХІХ століття завдяки першим українським іммігрантам. “Аргентина була першою країною в Латинській Америці, яка визнала незалежність УНР у 1921 році, а потім однією з перших у світі визнала відновлену незалежність України. Слава Україні й слава Аргентині!”, – закінчив свою промову Альберто Хосе Алонсо.
Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом так само нагадав, що його країна була однією з перших, які визнали Україну суверенною державою 1991 року. “Відтоді ми встановили ще тісніші відносини й партнерство як між нашими країнами, так і на європейському рівні. І Швеція рішуче підтримує суверенітет і територіальну цілісність України”, – сказав Мартін Хагстрьом.
Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс нагадав, що литовці й українці багато століть були разом. “Свободу і демократію треба не тільки завоювати, а й захистити. Вірю в волю, мужність і патріотизм людей України, які розвивають і захищають свою державу. Не уявляю майбутнього Європи без України, тому запрошую разом створювати це майбутнє та не дозволяти нас розділяти”, – наголосив Марюс Януконіс.
Побажавши Україні успіхів і зростання добробуту, посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен заявив: “Фінляндія продовжує підтримувати Україну, яка є шанованим і важливим членом Європейської родини”.
Посол Республіки Південна Корея в Україні Лі Янг Гу зазначив, що Україна має величезні можливості та потенціал. “За ці 27 років Україна зіткнулася з чималими викликами й одночасно досягла великих успіхів. Нині Україна робить другий стрибок у динаміці державного розвитку. Попри велику відстань між Кореєю та Україною, у наших країн є величезний потенціал для співпраці в різноманітних сферах. Я впевнений, що така співпраця сприятиме розвитку не лише наших країн, а й внесе свій внесок у процвітання і мир в Євразії та в усьому світі”, – запевнив Лі Янг Гу.
Посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер відзначив, що Швейцарія є надійним партнером України. “Це старовинна європейська нація і держава, яка 27 років тому знову здобула свою незалежність. У кожній із сфер – науковій, економічній, культурній або спортивній – Україна зробила значний внесок для світу та всього людства. І вона й надалі перебуватиме на цьому шляху. Революція Гідності стала яскравим прикладом хоробрості й рішучості для всього світу”, – оголосив Гійом Шойрер.
Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе побажав українцям перемоги на міжнародній арені та рішення всіх проблем. “Я абсолютно впевнений, що за підтримки міжнародної спільноти, і Грузії зокрема, Україна подолає всі свої проблеми та стане повноцінним членом Європейської родини”, – повідомив Гела Думбадзе.
Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов привітав країну, побажавши миру та благополуччя кожному дому й кожній родині. “Від щирого серця дозвольте привітати вас із великим національним святом – 27-ю річницею Незалежності дружньої нам України!”, – сказав Нурберди Аманмурадов.
Посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад заявив, що країни підтримують хороші й тісні відносини. “Ми підтримуємо незалежність України та її територіальну цілісність – вільну і незалежну Україну”, – зазначив Уле Тер’є Хорпестад.
Посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв у своєму виступі зауважив, що наші країни пов’язують давні та міцні відносини. “Останні роки в Україні були непростими, та хоч якими б вони були, ми завжди залишалися разом із нашими українськими друзями. Впевнені, що Україна подолає всі труднощі, а результати проведених реформ суспільства створять основу для подальшого розвитку країни”, – заявив Алішер Абдуалієв.
В ініціативі взяв участь і посол Кувейту в Україні Рашид Хаммад Аль-Адвані: “Хочу побажати, щоб у цій гостинній країні панували мир, безпека та стабільність”.
Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін М. Алі відзначив активну співпрацю у сферах туризму, культури та економіки. “Мені, як послу Єгипту, приємно висловити від імені єгипетського уряду та народу щирі вітання уряду України і її дружньому народові, й побажати заслуженого досягнення прагнень до процвітання і подальшого розвитку та прогресу”, – повідомив Хоссам Ельдін М. Алі.
З Днем Незалежності України також привітав посол Палестини в Україні Мохаммед Касем Аль-Асаад, побажавши Україні свободи, незалежності, процвітання та єдності українського території. “Спасибі Україні, яка виховувала й виховує тих, хто любить свободу. Безумовно, український телевізійний канал UATV є серцем України, і кожен охочий може отримати всю інформацію про Україну, просто увімкнувши його”, – додав Мохаммед Касем Аль-Асаад.
Посол Австралії в Україні Мелісса О’Рурк підтвердила, що Австралія рішуче підтримує Україну і є її вірним другом. “За останні 27 років ваша країна пройшла довгий шлях. Попереду ще багато роботи, та я сподіваюся, сьогодні українці згадають і всі свої досягнення. Незабаром почнеться новий розділ нашої двосторонньої співпраці: у жовтні Австралія прийматиме українську команду на Іграх Нескорених у Сіднеї. Бажаємо команді України успіхів і чекаємо, що вона перевищить торішні досягнення в Торонто. Сподіваюсь, що сьогодні усі українці насолоджуватимуться святом!”, – додала Мелісса О’Рурк.
Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан передав щирі вітання й побажання миру та процвітання всього українського народу. “Користуючись цією чудовою нагодою, хотів би підтвердити повну підтримку Республікою Молдова суверенітету й територіальної цілісності України. Бажаю всім серцем, щоби це свято принесло мир, тепло, щастя і гармонію в сім’ї усіх громадян України”, – сказав Руслан Болбочан.
Тимчасовий повірений у справах Посольства Франції в Україні Крістоф Ле Рігольор зазначив, що 24 серпня – це можливість віддати належне прихильності українців суверенітету й незалежності своєї країни. “Це також можливість вітати зусилля української влади і людей щодо трансформації і модернізації своєї країни, і наближення її до європейських стандартів. Зокрема, бажаю всім українцям закінчення конфлікту на Донбасі й повного відновлення територіальної цілісності України. Франція підтримує вас у цих зусиллях”, – підтвердив Крістоф Ле Рігольор.
- Актуальне
- Важливе