live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вітчизняний агрохолдинг реалізує проект "Село: кроки до розвитку"

Двадцять вісім переможців конкурсу “Село: Кроки до розвитку” отримують грошові сертифікати на суму 50 тисяч гривень

Про це йдеться в сюжеті Еспресо.TV.

Черкащина! Двадцять вісім переможців конкурсу “Село: Кроки до розвитку” отримують грошові сертифікати на суму 50 тисяч гривень на відкриття чи розвиток власної справи! Вже третій рік поспіль цей проект підтримує один з найбільших агрохолдингів України – компанія МХП. Власний бізнес не тільки допомагає заробляти, а й надихає селян на роботу на рідній землі.

"Я хочу на землі зробити ведення одночасно трьох бізнесів. Це посадка фундука, який паразитує труфілем. А за всім цим доглядати будуть саме равлики. Це буде свого роду газонокосарка. Зверху у нас будуть равлики, які будуть поїдати траву і доглядати за полем", - розповів підприємець Денис Моручок. 

Спектр проектів для реалізації в селах досить різноманітний. Окрім рослинництва і тваринництва, цьогоріч чимало бізнес-ідей зі сфери послуг.

"Наприклад, є такий проект по вантажним автоперевезенням, майстерня з ремонту автомобілів. Є такий цікавий проект - це студія бальних танців. Та ж Червона Слобода - це громадська пральня Чистюлька", - зауважив виконавчий директор ЧОГО "Ресурсний центр АНГО" Анатолій Рекун.

Кожен проект містить соціальну складову. Підприємці на місцях діляться набутим досвідом, підтримують дитсадочки, школи, а ще створюють робочі місця.

"МХП даним проектом створює нові робочі місця. Це допомагає підтримувати людей локально, територіально, не їхати з України. Це дуже важливо, тому що на даний момент один з напрямків МХП - утримати людей на території", - зазначила керівник напряму "Корпоративна соціальна відповідальність МХП" Вікторія Нагірняк.

“Наша мета - це розвиток сільських територій, розвиток сільських громад. Ми хочемо бачити біля себе щасливих людей", - підсумував радник голови правління МХП Дмитро Камбулов. 

За три роки за підтримки МХП власну справу на селі розпочали півтори сотні підприємців. У п'яти областях України. До Черкаської та Вінницької областей цього року додались Тернопільська, Івано-Франківська та Дніпропетровська. 

 

 

 

 

 

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати