live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Семочко призначався в обхід Грицака, - екс-заступник голови СБУ

Непорозуміння між чинним заступником голови Служби зовнішньої розвідки Сергієм Семочком та очільником СБУ Василем Грицаком виникли через те, що свого часу Семочка перевели на посаду начальника Київського обласного управління СБ України всупереч волі шефа цього відомства

Про це заступник голови СБУ у 2014-2015 рр., генерал-майор Віктор Ягун заявив в ефірі щотижневої програми "Студія Захід з Антоном Борковським" на телеканалі Еспресо.TV.

За словами генерал-майора, причиною такого явища є істотний вплив місцевих еліт на кадрову політику силовиків на місцях, через нерідко начальники обласних управлінь та їхніх структурних підрозділів можуть призначатися навіть без згоди на те головного офісу у Києві. Він не виключає, що в даному випадку може мати місце саме такий випадок.

"Семочко був начальником Головного управління із контррозвідувального захисту економіки. Прерогатива зміни керівництва цього управління - в руках голови Служби безпеки. У зв'язку з цим він і був безпосередньо підпорядкований голові Служби безпеки. Напевно відбувся якийсь прихований конфлікт. Є депутат Верховної Ради, який впливає на призначення тих чи інших осіб у місті Києві. І ця особа - я не хочу називати її прізвище, тому що журналісти і так його дуже добре знають - ця людина фактично визначає, хто у нас буде керувати тим чи іншим підрозділом силових структур у місті Києві. Визначили, що саме Семочко має керувати Києвом і Київською областю (по лінії СБУ - ред.)", - пояснив Ягун.

Після призначення Семочка на Київ, продовжив Ягун, керівництво СБ України направило до нього інспекторську перевірку, яка виявила порушення. Як наслідок, зазначив Ягун, "ті люди, які витягнули Семочка з Криму, які призначали його в Одесу, які витягнули його в Київ, я маю на увазі в центральний апарат, які призначили його в Київ на регіональне управління" прийняли рішення про те, що конфлікт з Грицаком не має виходити за межі спецслужб, і "перемістили" посадовця у зовнішню розвідку.

"Я не виключаю, що все що відбулося по тому могло мати свій виток з керівництва Служби безпеки України, яке вирішило все ж таки реалізувати ту інформацію, яку вони мали", - додав Ягун.

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

12 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати