live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ОХМАТДИТ отримав від Японії діагностичне обладнання на майже 25 млн грн


фото: mil.gov.ua
Національна дитяча спецлікарня ОХМАТДИТ отримала від уряду Японії діагностичне обладнання на загальну суму 24,6 мільйона гривень

Про це повідомила виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у своєму Twitter.

За її словами, ці прилади дозволять лікарям проводити необхідні тести з високою точністю. 

Супрун також повідомила, що дослідження на новому обладнанні проводитимуть також й для пацієнтів лікарні у Києві, а й для дітей з усієї країни.

"Цінне обладнання для ОХМАТДИТУ — це лише частина великого проекту, який ми здійснюємо у рамках Угоди між урядами України та Японії про технічне співробітництво та грантову допомогу. Загалом українські лікарні отримають найсучасніші японські придлади для діагностики і лікування на суму понад 112 мільйонів гривень. Перша хвиля поставки розпочалася в кінці 2017 року та була закінчена в 2018 році. Крім ОХМАТДИТу, обладнання отримали також Харківський обласний клінічний центр урології і нефрології ім. В.І. Шаповала і Рівненська центральна міська лікарня", - повідомила виконувачка обов'язків міністра.

Крім того, вона зазначила, що у “другій хвилі” поставки обладнання надійдуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень в Івано-Франківську, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя і Харкова.

"Вдячна всім нашим партнерам, хто підтримує нас на шляху трансформації всієї системи охорони здоров’я та надає таку важливу допомогу. Будемо продовжувати співпрацю", - написала Супрун.

 

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати