//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Ми готові виступити проти Росії": Порошенко закликав Захід відповісти Путіну на морську агресію

Президент України Петро Порошенко закликав країни Заходу вжити нових заходів для стримування Росії у відповідь на збройну агресію в районі Керченської протоки та захоплення українських військових моряків

Про це Порошенко написав у статті для The New York Times.

"Оскільки Крим і Донбас під окупацією, наше спільне завдання - не допустити, щоб Росія вилила свою агресію в Азовське море. І "Азовський пакет санкцій" проти Росії був би найменшою відповіддю світу на цей час. Поки Захід говорить, Путін діє. Настав час відповісти", - закликав Порошенко.

Президент України наголосив, що українці готові до протистояння з агресором.

"Український народ не дивитиметься, як Росія продовжує свою повзучу анексію нашої країни. Чотири роки тому, після нашої революції, Україна не спромоглася самотужки витримати російську військову авантюру. Але сьогодні ми сповнені рішучості і готові виступити проти Росії. Але нам також потрібна підтримка міжнародного співтовариства у формі подальших санкцій проти Москви за її останній напад" , - заявив Порошенко.

Голова держави нагадав про економічну війну в Азовському морі, яку Росія веде проти України.

"Вона викрала наші енергоресурси та рибні ресурси, завдала шкоди засобам існування України, заблокувала трафік та торгівлю в наших портах. Влітку Росія підвищила напруженість, регулярно затримуючи комерційні кораблі, що прямували в українські порти", - написав Порошенко.

Президент України наголосив, що попри російські провокації, Україна утримувалася від збройної відповіді, навіть коли Росія перейшла до відкритої агресії, обстрілявши та захопивши українських моряків.

"Українські кораблі, що ніколи не проявляли агресію проти російського військово-морського флоту, ніколи не відкривали вогонь, незважаючи на те, що їх підбурювали, були атаковані із відкриттям вогню та захоплені на шляху додому в міжнародних водах. Це було неспровокованим військовим нападом російських збройних сил на Україну. Москва не сховалася за "маленькими зеленими людьми", як це було в Криму в 2014 році, її військовослужбовці не були у "відпустці", як стверджувалося, коли в той же рік на східній Україні почалися бойові дії. Москва цього разу навіть не намагається обманути світ", - підсумував Порошенко.

новини партнерів

‡агрузка...

19 березня, 2019 вівторок

19 березня, 2019 вівторок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати